چاپ کردن این صفحه

اتفاقات تلخ دیدار خونه‌به‌خونه و شاهین؛ مخدوش شدن چهره فوتبال مازندران

تبَریکا - روز گذشته، شنبه ۱۰ شهریور، تیم خونه‌به‌خونه بابل از سری مسابقات جام حذفی در ورزشگاه زیارکلا میزبان تیم شاهین شهرداری بوشهر بود و در نهایت توانست در ضربات پنالتی تیم شاهین را مغلوب کند و به دور بعدی رقابت‌ها برود. اما آنچه بیش از برد خونه‌به‌خونه در رسانه‌ها منعکس شد، اقدامات ناشایستی بود که پیش، حین، و پس از دیدار توسط تعدادی هواداران تیم میزبان سر زد. در ادامه، روایت شاهدان عینی ما از اتفاقات دیروز را خواهید خواند.
 
پیش از شروع دیدار و در حالی که تیم‌ها برای گرم کردن وارد زمین شدند، تعدادی از هواداران خونه به خونه با تجمع در پشت نیمکت تیم شاهین با زننده‌ترین الفاظ شروع به فحاشی علیه مرتضی غلامعلی‌تبار، مدافع فصل گذشته‌ی نساجی مازندران، کردند. این جو‌ افسارگسیخته در حین بازی علیه محمود فکری، هم تسری یافت و افرادی که به نظر می‌رسید در وضعیتی غیرعادی‌اند با لخت شدن و استفاده از الفاظ رکیک جو را به کلی به هم ریختند تا جایی که اعتراض شدید محمود فکری را به همراه داشت، اما اقدامی در مقابله با این فضا صورت نگرفت. با پایان بازی این افراد پشت در رختکن تیم شاهین حاضر شدند و به رفتار زشت خود ادامه دادند تا اینکه بالاخره از آنجا متفرق شدند.
 
مشابه این اتفاقات در میزبانی پیشین خونه‌به‌خونه مقابل فجرسپاسی نیز اتفاق افتاد و مجید صالح از فحاشی نود دقیقه‌ای علیه تیمش گفت. جزئیات اتفاقات دیروز هم همراه با عکس و تصویر در خبرگزاری‌های مختلف انعکاس داده شد. جای سوأل است چرا و چگونه عده ای معدود به خود اجازه می‌دهند که با آبروی شهر بابل و استان مازندران بازی کنند؟ امیدورایم در بازی های آینده دیگر شاهد چنین رفتارهایی از سوی این افراد نباشیم و باشگاه خونه به خونه اقدامات لازم را برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقاتی در نظر بگیرد.
Middle Add