چاپ کردن این صفحه

جدایی جلالی از نساجی قطعی شد

تبریکا- قرارداد مجید جلالی با تیم نساجی تا پایان فصل جاری بوده و بعید است با توجه به تنش های صورت گرفته بین دستیار مجید جلالی و باشگاه نساجی این قرارداد همکاری تمدید شود. مجید جلالی یکی دو روز پیش در مصاحبه ای گفته بود از سوی باشگاه نساجی صحبتی با او در مورد تمدید قرارداد نشده است. و اما دیشب صحبت های حمید مطهری در یکی از خبرگزاری ها که علیه یکی از مالکین باشگاه نساجی بوده با واکنش تند این باشگاه همراه بود و با توجه به تنش ها تصور می شود از هم اکنون باید راه نساجی و مجید جلالی را در فصل آتی جدا از هم ببینیم.

 

تیم نساجی هم اکنون با 33 امتیاز تیم یازدهم جدول است و در آخرین بازی در قائمشهر میزبان تیم پیکان خواهد بود. تیم ابتدای فصل مجید جلالی که طبیعتا این مربی همه تلاش خود را بکار می گیرد با پیروزی در این بازی هم پایان باشکوهی در نساجی داشته باشد و هم اینکه به پیکانی ها ثابت کند مربی خوبی برای آنها بوده است.

 

یکی دو روز پیش هم چنین مهدی تارتار، سرمربی تیم پارس جنوبی جم احتمال تمدید قرارداد خود را با این باشگاه به دلیل مشکلات مالی ضعیف دانست. با این شرایط فصل آتی تیم های نساجی و پارس جنوبی جم را با مربیان جدید در لیگ برتر خواهیم دید.

 

و اما تنش های بین باشگاه نساجی و کادر فنی در شرایطی پیش آمد که تیم نساجی در آخرین بازی انجام داده نتیجه خوبی به دست آورد و تیم سپیدرود را در رشت با نتیجه 3-1 شکست داد. هم چنین دیشب بعد از تنش های به وجود آمده میان صنیعی فر مالک باشگاه و حمید مطهری مربی تیم، دستیار مجید جلالی از سوی باشگاه کنار گذاشته شد و در بازی با پیکان شاهد حضور حمید مطهری روی نیمکت تیم پیکان نخواهیم بود./ ورزش‌سه

Middle Add