چاپ کردن این صفحه

شیری: انتخاب جلالی بهترین اتفاق ممکن برای نساجی بود

 تبریکا- کاپیتان تیم نساجی مازندران می‌گوید که انتخاب مجید جلالی به عنوان سرمربی این تیم بهترین اتفاقی بوده که برای سرخپوشان قائمشهری رخ داده است.

?پس از جدایی آقای نکونام و تا شب گذشته که سرمربی جدید انتخاب شد زمان زیادی را از دست دادیم. اما خدا را شکر اتفاق خوبی رخ داد و آقای مجید جلالی به عنوان سرمربی انتخاب شدند. حالا تنها 16 روز فرصت داریم تا این کمبودها را جبران کنیم و آماده اولین مسابقه نیم فصل دوم با ذوب‌آهن شویم.

?آقای نکونام زحمت فراوانی کشیدند اما یکسری اختلافات بین ایشان و مدیریت باشگاه رخ داد که در حیطه وظیفه بازیکنان نیست. ما وظیفه داریم با تمام وجود کار کنیم و حالا هم تمام سعی خود را برای موفقیت نساجی به کار می‌گیریم.

?مالکان باشگاه با توجه به حساسیتی که به خرج دادند بهترین گزینه را انتخاب کردند. ما زمان بسیار زیادی را از دست دادیم و تقریبا یک ماه از بقیه تیم‌ها عقب هستیم. رقیبانمان اردو رفتند، بازی تدارکاتی برگزار کردند اما ما تنها درگیر اتفاقات بودیم. حالا خوشبختانه این اتفاق رخ داد و از فردا با کادر فنی جدید شروع می‌کنیم.

?یک مربی باید ابزار لازم را برای کسب موفقیت داشته باشد. ما در این مدت نه تنها بازیکنی را جذب نکردیم بلکه دو بازیکن تاثیرگذار را نیز از دست دادیم و حالا شرایط سختی را تجربه می‌کنیم. آقای جلالی تجربه بسیار زیادی دارند و ما هم سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. وضعیت خیلی سخت است ولی ما امیدوار هستیم تا با کسب نتایج خوب نه تنها در لیگ باقی بمانیم بلکه روند رو به رشد و بالایی هم داشته باشیم./ ورزش سه

Middle Add