چاپ کردن این صفحه

نساجی و زمانی که از دست می‌دهد

 ? همه تیم ها تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده اند و در حال یارگیری و انجام بازی های دوستانه هستند اما نساجی هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب نکرده است و همین موجب شده تمرینات این تیم زیر نظر علی آذری کج دار و مریز دنبال شود و حتی در برخی از روزها به تعطیلی کشیده شود. از سویی این تیم در روزهای اخیر چند بازیکن خود را از دست داد و هنوز بازیکن جدید به خدمت نگرفته است. حامد لک، دروازه بان نساجی راهی سایپا شده است و ابوالفضل اعلایی هم به تیم پارس جنوبی جم پیوسته است.

?زمان های از دست رفته با بهترین اقدامات در آینده هم قابل جبران نخواهد بود و نساجی هم ازاین قاعده مستثنی نیست. تیمی که در دور رفت ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان بود اما به دلیل عدم حضور یک مهاجم ششدانگ در ترکیب و از سویی برخی اشتباهات داوری امتیازات لازم را به دست نیاورد. با این حال حضور در رتبه دهم جدول موجب شده نساجی در اولین فصل حضور در لیگ برتر خیلی دغدغه بقاء نداشته باشد.


?مردم قائشمهر به شدت از آینده تیم هراس دارند. آنها برای دیدن نساجی در سطح اول فوتبال کشور 24 سال منتظر ماندند و به خوبی می دانند تاخیر در انتخاب سرمربی و تمرین نکردن ها می تواند به تیم آسیب بزند و از همه مهمتر موجب شود تیم در دور برگشت با چالش بقاء مواجه شود. سوال آنها امروز این است که انتخاب یک مربی مگر چقدر زمان می برد؟ جواد نکونام خداحافظی کرده و رفته برای همیشه و از سویی مربیانی که تیم ندارند، مشخص هستند. انتخاب هر یک از آنها به عنوان سرمربی جدید نساجی با توجه به اینکه کارنامه مشخصی دارند خیلی نباید سخت باشد. اما تعلل باشگاهی که مدیر عامل ندارد در انتخاب سرمربی هم هواداران را نگران کرده است و هم در آینده به این تیم ضربه خواهد زد.

?در آخرین تغییر و تحولات روز گذشته نشستی میان صنیعی فر و حدادیان دو مالک باشگاه و علی امیری مدیر مستعفی باشگاه در دفتر استانداری و با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد اما خبر خوبی از این نشست به بیرون درز پیدا نکرد و هنوز سرمربی جدید تیم اعلام نشده است. این در حالی است که باشگاه می توانست سرمربی جدید خود را اعلام کند و بعد اختلافات درونی خود را حل و فصل کند. مهم این است که تیم سرمربی داشته باشد و تمرین کند چون بازی های دور برگشت در یک چشم بهم زدن آغاز می شود./ ورزش سه

Middle Add