چاپ کردن این صفحه

هاشمی‌نسب: نساجی آرزوی هر بازیکنی می‌شود

 تبریکا - مربی نساجی آینده درخشان را پیش روی تیم محبوب مازندران می‌بیند. هاشمی نسب در خصوص اخرین وضعیت نساجی گفت: تمرینات هر روز در تهران در حال پیگیری  است و در غیاب نکونام، رحمتی و خانبان برنامه‌های تیم پیگیری می‌شود. یوسو سسما مربی اسپانیایی هم در حال پیگیری امور روادید است و او هم به زودی به تیم ما اضافه خواهد شد.

مربی نساجی در مورد اینکه نساجی تغییرات زیادی داشته گفت: ما به عنوان تیم لیگ یکی برای لیگ برتر آماده می‌شویم و طبیعتا باید تقویت می‌شدیم. چند بازیکن لیگ برتری جذب کردیم ولی واقعیت این است که نمی‌توانیم مثل تیم‌های دولتی با آنها رقابت کنیم. آن ها خیلی راحت هزینه می‌کنند و بازیکنان خوب جذب می‌کنند ولی ما این شرایط را نداریم. ما تیم خصوصی هستیم و محدودیت‌هایی داریم اما با همین شرایط هم امسال حرف‌هایی برای گفتن داریم. با هواداران پرشوری که از تیم نساجی با ریشه حمایت می‌کنند مطمئنا ما برای رقبا حریف دست و پا بسته ای نیستیم.

هاشمی نسب در خصوص اینکه تکلیف حضور بازیکنان خارجی در این تیم چه شد گفت: یکی از دغدغه‌های باشگاه همین است، بازیکنانی را که ما می‌خواهیم با پول خوب جذب تیم‌های دیگر می‌شوند ولی شما مطمئن باشید نساجی در این فصل تیمی می‌شود که برای فصل آینده بازیکنان آرزو دارند در آن بازی کنند. شاید امسال پول چندانی نداشته باشیم ولی برای سال بعد با توان تیمی بالا خیلی از بازیکنان آرزوی بازی کردن در این تیم را خواهند داشت./ فارس

Middle Add