چاپ کردن این صفحه

امیری: نکونام با سروش رفیعی صحبت کرد

تَبَریکا – علی امیری در خصوص آخرین وضعیت انتقال سروش رفیعی به باشگاه نساجی مازندران گفت: رفیعی منتظر قراردادش با پرسپولیس است و فقط من و جواد نکونام با او به صورت تلفنی صحیت کردیم و گفت‌وگویی هم با مدیر برنامه‌های او که تمام کار‌های رفیعی را در ایران انجام می‌دهد داشتیم. پس از این صحبت‌ها، رفیعی مذاکره با ما را منوط به عقد قرارداد با پرسپولیس کرد و به همین دلیل همه چیز به باشگاه پرسپولیس بستگی دارد.

مدیرعامل نساجی در خصوص وضعیت بودجه این باشگاه و دلار برای جذب بازیکن خارجی، گفت: با توجه به قیمت دلار و افزایش قیمت ارز، ما مشکلات عدیده‌ای برای انعقاد قرارداد با بازیکنان خارجی داریم. به هر حال باشگاه ما در بخش خصوصی و زیر نظر فرهاد صنیعی‌فر اداره می‌شود و به همین دلیل باید دلار را به صورت آزاد خریداری کنیم. با بازیکنی که در حال عقد قرارداد به صورت ریالی بودیم نتوانستیم قرارداد ببندیم چرا که یک باشگاه دولتی توانست با دلار با او قرارداد امضا کند. من از همین جا از مسئولان خواهش می‌کنم که در بحث دلار برای باشگاه‌های خصوصی مثل نساجی ورود کنند تا ما هم بتوانیم مثل باشگاه‌های دولتی با ارز دولتی بازیکن جذب کنیم. اینکه ما نتوانیم ارز دولتی داشته باشیم و باشگاه‌های دولتی داشته باشند کمی نابرابری است و من خواهش می‌کنم که مسئولین بحث دلار را برای همه باشگاه‌ها به صورت دولتی درست کنند.

امیری در مورد اینکه این باشگاه تا امروز چند درصد از بازیکنان فهرست مدنظر جواد نکونام سرمربی این تیم را جذب کرده است، گفت: ما ۷۰ درصد بازیکنان مدنظر نکونام را جذب کردیم و درحال حاضر 3 جای خالی برای بازیکنان لیگ برتری داریم. البته عجله‌ای هم نداریم و نکونام هم برای بازیکنانش اولویت دارد و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که بهترین‌های فهرست سرمربی تیم را جذب کنیم. به همین دلیل تمام سعی باشگاه این است که بازیکنان با‌کیفیت و با قیمت مناسب جذب کند.

مدیرعامل نساجی در مورد اینکه گفته می‌شود ورزشگاه شهید وطنی برای بازی‌های لیگ برتر آماده نیست گفت: با مساعدت استاندار و مسئولین شهر، ورزشگاه شهید وطنی به بازی‌های لیگ برتر می‌رسد. شاید باورتان نشود، ولی استاندار و دیگر مسئولان شهر هفته‌ای چندبار به این ورزشگاه سر می‌زنند و این جای تشکر دارد. مطمئن هستم این ورزشگاه با قولی که مسئولان داده‌اند به بازی‌های لیگ برتر خواهد رسید و مشکلی از این بابت وجود ندارد. / میزان

Middle Add