چاپ کردن این صفحه

سرمربی برای نساجی انتخاب میکنیم که پشت دستیارانش پنهان نشود/قلعه نویی مشاور من نیست/همکاری من و حدادیان همچنان ادامه دارد

مربی انتخاب می‌کنیم که خودش مدیر باشد و پشت سر دستیارش پنهان نشود.

 هنوز به جایگزین مجید جلالی فکر نکردیم. قصد داریم چند روزی ریکاوری مغزی کنیم و به خودمان استراحت دهیم. بعد از آن به شکل جدی فکر می‌کنیم و برای آینده تصمیم می‌گیریم.

همکاری من و حدادیان همچنان ادامه دارد و فصل بعد هم با هم هستیم. از نظر من در تیم حاشیه‌ای به وجود نیامده بود و چیز خاصی نبود. بعضی‌ها می‌خواستند خود را مطرح کنند، به همین خاطر صحبت‌هایی را انجام دادند. هر چه ما خودمان را پنهان می‌کنیم، آنهایی که دوست دارند خودشان را مطرح می‌کنند دست‌بردار نیستند.

 ما هیچ ادعایی نداریم. در یک سالی که به لیگ برتر آمدیم با پشتیبانی خداوند و هواداران موفق شدیم تمام رده‌های تیم نساجی را به لیگ برتر برسانیم. درست مثل تیم‌هایی چون سپاهان، پدیده و دیگر تیم‌های موفق لیگ برتری. ما با مربیانی که می‌آیند مشکلی نداریم، ولی به نظم و انضباط کاری نیاز داریم. واقعا ما با نکونام مشکلی نداشتیم نمی‌خواستیم قطع همکاری کنیم ولی او خودش تصمیم گرفت ما را ترک کند و مدتی استراحت کرد. هدف ما قطع همکاری با هیچ مربی نیست. این فصل هم با مربی کار کردیم که فکر می‌کردیم تجربه بالایی دارد، ولی موفق نبودیم.

 هنوز روی هیچ گزینه خاصی تمرکز نکردیم. البته مربیانی مدنظر ما هستند، ولی هنوز برای تصمیم گیری زود است. قصد داریم بعد چند روز استراحت در مورد مربی فصل بعد تصمیم بگیریم. البته دوستانی مثل امیر قلعه‌نویی، داریوش مصطفوی و احمد سنجری داریم که از تجربیات‌شان استفاده می‌کنیم. امثال قلعه‌نویی برای من و این کشور افتخار محسوب می‌شوند. چه خوب است که همیشه چنین فردی کنار باشگاه باشد و بتوان از نظراتش استفاده کرد. قلعه‌نویی مشاور من نیست بلکه دوست من است و هر زمان که به مشکل برمی‌خورم و راهنمایی می‌خواهم به واسطه تجربه‌ای که دارد از او و دیگر دوستان کمک فکری می‌گیرم.

 باعث افتخارم است که قلعه‌نویی جزو گزینه‌های مربیگری تیم نساجی باشد ولی به نظر می‌رسد او با سپاهان قرارداد دارد وگرنه چه کسی بهتر از او که یکی از افتخارات فوتبال ما است. ما چند گزینه مد نظر داریم که باید در موردشان فکر کنیم ولی قطعا باید مربی بیاید که پشت کمک خود پنهان نشود و هم مربی و هم مدیر برای تیمش باشد. مربی می‌خواهیم که فنی باشد و تیم را به خوبی مدیریت کند. بعد از چند روز استراحت گزینه‌های مورد نظر را بررسی می‌کنیم و نتیجه را هفته آینده اعلام خواهیم کرد./میزان

Middle Add