چاپ کردن این صفحه

جلالی: می‌توانید به من بگویید سرمربی سابق نساجی!

من سرمربی تیم نساجی بودم و می‌توانید به من بگویید سرمربی پیشین نساجی مازندران. صحبتی برای تمدید نشد و با توجه به مسائلی که اخیراً به وجود آمد، فکر می‌کنم جایی برای من نیست.

نساجی برای مردم قائم‌شهر و مازندران تنها یک تیم نیست وقتی از نزدیک با آنها باشید می‌بینید که نساجی بخشی از زندگی آنها است. وقتی مسئولیت آن را قبول می‌کنید باید خیلی متعهد باشید که این امانت را به سلامت برسانید و خیلی تلاش کردم که این اتفاق بیفتد، مسائل زیادی وجود داشت. در روزهای اول که به این تیم آمدم با 6، 7 بازیکن تمرین می‌کردیم در صورتی که در اولین بازی باید به مصاف ذوب‌آهن در اصفهان می‌رفتیم.

سعی کردم بیشتر از توان فنی خودم از تجربیاتم در مدیریت تیم استفاده کنم تا تیم را سرپا نگه دارم و خوشبختانه با همه این مشکلات 20 امتیاز گرفتیم و فکر می کنم خوب بود‌

در حال حاضر یکسری مشکلات وجود دارند که کم و بیش همه تیم‌ها با آن مواجه هستند، مانند مشکلات اقتصادی و پشتیبانی، اگر پول کم باشد پشتیبانی هم دچار نقصان می‌شود. چیزی که اینجا بود مسائلی بیشتر از این موضوعات بود که دوست ندارم در موردش صحبت کنم.

این مسئولیت و وظیفه من بود. در طول این سال‌ها که کار کردم نتوانستم از خودم خوب دفاع کنم اما حمید مطهری از خودش خوب دفاع کرد. اگر او چیزی گفت در دفاع از خودش بود و شروع‌کننده نبود البته کاش هیچکدام از این اتفاقات نمی‌افتاد، دوست نداشتم ذهن هواداران مکدر شود چون که همیشه از آنها انرژی مثبت می‌گرفتم.

 فوتبال قواعد خودش را دارد مثلاً وقتی سرپرست تیمی هستید یکسری مسئولیت‌ها دارید اگر سرمربی باشید یکسری وظایف دارید که فوتبال همه این وظایف و حریم‌ها را مشخص کرده و اگر کسی از بیرون بیاید و این حریم‌ها را نشناسد باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد./ بانک ورزش

Middle Add