چاپ کردن این صفحه

بیانیه مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران درخصوص اتفاقات بازی مقابل سپاهان

فرهاد صنیعی فر، مالک و رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران، درخصوص اتفاقات بازی مقابل سپاهان اصفهان بیانیه ای صادر کرد.
متن تین بیانیه به شرح ذیل است:

سلام خدمت مردم شریف مازندران

ضمن عرض خسته نباشید خدمت هواداران پرشور و خستگی ناپذیر نساجی کبیر و همچنین کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان باشگاه که مقابل تیم
پرافتخار سپاهان سربلند بودند، متاسفانه اتفاقاتی رخ داد که خیلی ها را آزرده خاطر کرد لذا مراتب ناراحتی خود نسبت به تنها نقطه تاریک باشگاه ریشه دار نساجی در فصل اخیر که همانا توهین به پرافتخارترین مربی لیگ برتر ایران، دوست عزیزم جناب امیر قلعه نویی، بوده را اعلام دارم.
باشگاه نساجی مازندران احترام به همه تیم ها و جامعه فوتبال ایران را سرلوحه کار خویش می داند و تا به امروز این مسئله را هواداران بزرگوارمان به تمام ایران ثابت کرده اند به طوری که ورد زبان خرد و کلان بوده است، ولی با واکاوی صورت گرفته، به نظر می رسد این حرکت با خط و مشی قبلی بوده و رسما در این خصوص از دست اندرکاران کانون هواداران توضیح می خواهم و تا پایان مصرانه پیگیر خواهم بود چراکه نمی خواهم زحمات این کانون و لیدرهای پرتلاش و عاشق باشگاه توسط عده محدودی زیر سوال برود.
فیلم ها و شرایط مسموم آن لحظات تاریک توهین به دوست بیست و چند ساله ام در اختیار باشگاه قرار گرفته و با عامل یا عاملین این اتفاق که دقیقا رصد شده و درخصوص آن تا حدودی به نتیجه رسیده ایم در مراجع ذیصلاح برخورد خواهیم کرد.
بنده به عنوان خادم این تیم بزرگ با وساطت و راهنمایی های دوست خوب و بزرگوارم جناب امیرخان قلعه نویی به مجموعه نساجی اضافه شدم و خود و باشگاه محبوب مان را مدیون ایشان می دانم.
در پایان باز هم مراتب ناراحتی و دلخوری خود نسبت به این اتفاق را اعلام می دارم و امیدوارم امیر قلعه نویی عزیز این اتفاق را به اسم همه هواداران باوفای نساجی ننویسد تا همچنان از کمک ها و مشاوره های این مرد بزرگ بهره مند شویم.

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add