چاپ کردن این صفحه

5 نکته از بازی سایپا - نساجی مازندران

1- بازیکنان سابق دو تیم

محمد عباس زاده، حامدلک، علی شجاعی، فرشاد فرجی و حامد شیری سابقه بازی در تیم سایپا را در کارنامه خود دارند. پیمان میری، محمد صادق بارانی و امین منوچهری نیز در مقاطع مختلف بازیکن نساجی بودند. حامد فلاح زاده، سید ابوالفضل جلالی و مهرداد کفشگری بازیکنان مازنی سایپا هستند ‌که قرار است روز ۸ فروردین مقابل نساجی قرار بگیرند.

 

 2- آقا معلم مقابل تیم سابق خود

مجید جلالی به همراه حمید مطهری سابقه ی ۲ فصل مربیگری تیم سایپا را در کارنامه خود دارند. جلالی را باید معمار نسل نوین این باشگاه نیز نامید که با فضا دادن به جوان هایی چون مهدی ترابی، علی قلی زاده، علی اکبر منادی و.. بازیکنان بزرگی به فوتبال ایران معرفی کرد. فرهاد کوچک زاده سرپرست نساجی نیز خود بازیکن سایپا بوده است. در آن سو، محمد دایی و نادر قربانی زمانی به عنوان مربی با باشگاه نساجی همکاری داشتند.

 

 3- تقابل استاد و شاگرد

مجید جلالی در اواخر لیگ چهارم در صبا باطری مربی شهریار بوده است که با همکاری یکدیگر قهرمانی جام حذفی و سوپرجام را کسب کردند.

 

 4- نساجی جلالی بدون شکست مقابل تیم‌های سابق

مجید جلالی با نساجی مقابل تراکتورسازی و فولاد تیم های سابق خود موفق به کسب ۱ برد و ۱ تساوی شده است.جلالی امیدوار است با کسب امتیاز این روند خوب را ادامه دهد.

 5- اولین میزبانی دایی از نساجی

در ۴ تقابل اخیر دایی و نساجی همواره بازی ها در شمال برگزار شده است. این اولین میزبانی دایی از ببران مازنی است.

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

 

Middle Add