چاپ کردن این صفحه

واکنش فرهاد کوچک‌زاده به شایعه عجیب

 تبَریکا - بعد از شایعاتی که در مورد مصدومیت عمدی گئورگی گولسیانی و‌‌ محمد مهدی نظری در فضا مجازی مطرح گردید، خبرنگار تبریکا در تماس تلفنی با سرپرست نساجی این موضوع را پیگیری کرد صحبت‌های فرهاد کوچک‌زاده را در این باره می‌خوانید:

 گئورگی گولسیانی در بازی پرسپولیس از آشیل پا دچار آسیب شده بود که بعد از بازی و گرفتن عکس و MRI مشخص شد که دچار خونریزی از آن ناحیه شده بود. حتی این مدافع ۲ روز قبل بازی با تیم تمرین کرد و مصر به انجام بازی بود که اگر بازی می‌کرد و دچار پارگی آشیل می شد ۲ الی ۳ سال از فوتبال دور می‌شد.

 محمدمهدی نظری هم دچار کشیدگی از ناحیه کشاله شده بود که خوب خودش را آماده بازی کرده بود و حتی گزینه سوم تعویض کادرفنی بود. اما آقای جلالی ریسک نکردند. چون اگر دچار پارگی از ناحیه کشاله می شد کل فصل را از دست می داد و یک بازی را فدای کل فصل نکردیم.

 سرپرست نساجی در ادامه صحبت های خود از بازیکنانی مثل حامد شیری، فرشاد فرجی، مهرداد عبدی، محمد آبشک و لاشا توتادزه گفت که با آسیب دیدگی و درد بازی کردند.

 ما نسبت به تعهد بازیکنان‌مان اطمینان کامل داریم و دلیل اینکه این حرف ها در حال حاضر مطرح می شود را نمیدانیم و اصلا درست نیست در این شرایط این حرف ها مطرح شود. چرا که با این صحبت ها فضا حادتر می‌شود. از کسانی که رسانه ای دارند و اظهار نظر می کنند انتظار داریم سعی کنند که حرف هایشان در جهت پیشبرد مثبت تیم نساجی باشد. ان شاء الله مشکلات تیم با درایت مسئولان استانی و باشگاه حل می شود.

 

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

 

Middle Add