چاپ کردن این صفحه

کوچک‌زاده: با این شرایط آینده روشن نیست

 تبَریکا - بعد از اعتصاب بازیکنان نساجی و همچنین انصراف مالک تیم از تیمداری دقایقی با فرهاد کوچک زاده همکلام شدیم تا آخرین وضعیت تیم را در روزهای پایانی سال جویا شویم.

 

 سرپرست نساجی در مورد آخرین وضعیت باشگاه به تبریکا گفت: شرایط باشگاه اصلا مطلوب نیست. مسائلی که بازیکنان مطرح کردند بیشتر مسایل پشتیبانی و تدارکات تیم‌بوده است نه مسایل مالی خودشان. امکانات در هشت هفته ا‌ی که ما حضور داریم خیلی کم‌ و یا با سختی فراهم شده است. امکاناتی که واقعا در حد تیم لیگ برتری نساجی نیست. ما تمام سعی خودمان را کردیم که این مسایل به بیرون درز پیدا نکند اما متاسفانه این اختلاف یا سوتفاهمات در رسانه‌ها پخش شده است‌.

کوچک‌زاده در مورد شرایط مالکان نساجی گفت: فوتبال ایران فقط هزینه است. هر دو مالک باشگاه هم زحمت کشیدند و نباید زحمات آنان نادیده گرفته شود. باید کل استان کمک کنند تا ساختارسازی درستی برای نساجی انجام شود. ما در سال ۸۹ در گسترش فولاد این کار انجام دادیم‌ و امروز ثمره ساختار صحیح را در تراکتور و ماشین‌سازی می‌بینید. با ساختار صحیح می‌توان مثل و یا بزرگتر از تراکتور شد‌. در غیر این صورت با این شرایط آینده روشنی پیش رو نساجی نیست.

 

#مصاحبه_اختصاصی

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add