چاپ کردن این صفحه

۵ سکانس از نبردهای جلالی و استقلال

5⃣ جنگ لفظی با وینفرد شفر

در پیروزی ۳- ۲ استقلال‌ِشفر، مقابل پیکان، جلالی نسبت به اعتراضات شفر به داوری معترض شده بود که شفر بعد گل استقلال خوشحالی عجیبی را سمت جلالی انجام داد و حساسیت‌ها بیشتر شد.

 

4⃣ گرفتن قهرمانی از استقلال

پاس و استقلال رقابت سختی برای قهرمانی در لیگ‌سوم داشتند که در بازی برگشت لیگ سوم آقا معلم با کاشته دیدنی خداداد عزیز استقلال قلعه نوعی را برد و در پایان فصل قهرمان شد.

 

3⃣ «جلالی خیلی مَرده!»

در هفته پایانی لیگ‌ هشتم استقلال امیر قلعه نوعی و ذوب آهن منصور ابراهیم زاده رقابت تنگاتنگی برای قهرمانی داشتند و شانس سبزپوشان اصفهانی بیشتر از آبی پوشان تهرانی بود. اما آقا معلم در هفته آخر با فولاد، ذوب آهن را برد تا استقلال با کسب پیروزی مقابل پیام مشهد قهرمان لیگ شود. جمله معروف امیر قلعه که مجید جلالی خیلی مَرده تا به حال برای فوتبالدوستان ماندگار شده است.

 

2⃣ دبل کردن استقلال در لیگ دهم

مجید جلالی با فولاد در لیگ دهم در دیدار رفت و برگشت استقلال پرویز مظلومی را برد. در دیدار رفت ۲- ۱ با گل های رضا نوروزی و در بازی برگشت نیز ۴- ۱ استقلال را بردند‌. بهترین برد جلالی مقابل استقلال همین برد ۴ - ۱ بوده است. آقا معلم با فولاد ۳ بار استقلال را شکست داده است.جلالی بعد از لیگ دهم‌ نتوانست استقلال را ببرد.

1⃣ خاطره تلخ لیگ پنجم

جلالی در هفته اول لیگ پنجم با نتیجه ۴-۱ از استقلال قلعه نوعی شکست خورد و در هفته سوم از این تیم اخراج شد و با شهید قندی هم به لیگ یک سقوط کرد و می توان شکست مقابل استقلال یکی از سنگین ترین‌شکست های جلالی دانست.

 

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

 

Middle Add