چاپ کردن این صفحه

لیست ورود و خروج نساجی در نیم‌فصل

 تبَریکا - در حالی که کمتر از ۴ روز به پایان نقل و انتقالات نیم فصل زمان مانده، لیست ورود و خروج نساجی مازندران به شرح زیر است:

 ورودی ها : خرید دوباره از گرجستان

لاشا توتادزه : مدافع سابق تیم‌ملی گرجستان و باشگاه دینامو تفلیس با قراردادی ۱.۵ ساله در نیم فصل به نساجی پیوست. توتادزه توانایی بازی در پست دفاع چپ و مرکز را دارد.

لیست خروجی : پایان کار ۳ بازیکن

ابوالفضل علایی : مدافعی که تنها ۴۲ دقیقه برای نساجی مقابل تیم سابق خود به میدان رفت و یکی از ۲ کارت قرمز فصل را نیز در همان دقایق کوتاه دریافت کرد اولین جداشده نساجی بود. علایی در نیم فصل دوم لباس پارس جم جنوبی بوشهر بر تن خواهد کرد.

شاهین مجیدی: آقای گل فصل قبل مثل دو بار قبلی حضور خود در نساجی بیشتر از یک نیم فصل دوام نیاورد و خیلی زود از جمع ببران مازنی جدا شد. از سرخپوشان پاکدشت به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نام می‌برند.

نیما مختاری: هافبک زیر ۲۳ سال نساجی بدون انجام حتی یک بازی از این تیم جدا شد.

لازم به ذکر است ۲ سهمیه خالی در لیست بزرگسالان و زیر ۲۳ نساجی وجود دارد که طی روزهای آتی باشگاه می تواند از آن استفاده کند‌. از گوشه و کنار شایعاتی مبنی بر خرید دافه وینگر کامرونی فصل قبل پیکان نیز به گوش می‌رسد. در مورد حامد لک نیز گفته می‌شود او هنوز نتوانسته قرارداد خود را با تیم دوباره ثبت کند.

Middle Add