چاپ کردن این صفحه

کدام یک از بازیکنان فعلی نساجی سابقه همکاری با جلالی را دارند؟

 تبَریکا - بعد از انتخاب مجید جلالی به عنوان سرمربی نساجی مازندران بازیکنانی در تیم فعلی هستند که در دیگر تیم ها شاگرد مجید جلالی بودند.این بازیکنان به شرح زیر هستند:

حامد شیری: کاپیتان دوم ببران مازنی در سایپا تهران ۲ فصل شاگرد مجید جلالی بوده است. شیری در آن زمان در پست مدافع آخر و هافبک دفاعی یکی از مهره کلیدی جلالی بود. حامد شیری در سایپا پنالتی زن اول جلالی نیز بوده است.

سجاد آشوری: وینگر تکنیکی و بهترین پاسور نیم فصل اول نساجی بعد از درخشش در پارسه تهران توسط آقا معلم به پیکان تهران انتقال یافت‌. در پیکان مدل جلالی در فصل اول آشوری بیشتر به عنوان یار تعویضی به کارگرفته می شد. در سال دوم نیز بعد ۴ بازی از این تیم جدا و راهی حونه به خونه شد.

علی شجاعی: بازیکن ملی پوش نساجی زمانی که در تیم سایپا حضور داشت اولین بار توسط مجید جلالی در جام حذفی برای این تیم میدان رفت. اعتمادی که بعدها او را به یکی از مهره های موثر تیم ملی جوانان و امید تبدیل کرده است‌.

احمد عبدالله زاده: زمانی که مجید جلالی سرمربی فولاد خوزستان بود احمد عبدالله زاده از جوانانی بود که توسط این مربی به فوتبال ایران معرفی شد.

Middle Add