چاپ کردن این صفحه

صعود زودهنگام جوانان نساجی به مرحله دوم لیگ یک جوانان کشور

 

?️نساجی پیروز جدال حساس هفته‌ی چهاردهم؛ سه امتیاز شیرین خارج از خانه در حساب شاگردان حسینجانی!

?️پدیده ساری 0 - جوانان نساجی 1

?️به گزارش روابط عمومی باشگاه #نساجی_مازندران؛ تیم جوانان نساجی در چارچوب هفته چهاردهم لیگ یک فوتبال جوانان کشور در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم پدیده ساری رفت.

این دیدار که از ساعت ۱۳:۳۰ عصر روز پنج‌شنبه ۲۹ آذر در زمین ورزشی تیرکلا ساری برگزار شد، در نهایت با پیروزی شیرین یک بر صفر شاگردان حسینجانی خاتمه یافت.

جوانان نساجی در نیمه نخست بازی را هجومی آغاز کردند و موفق به خلق موقعیت‌های متعدد روی دروازه پدیده شدند. چند بخت گلزنی صد در صد هم برای نساجی در نیمه نخست بدست آمد اما با کمی بدشانسی و بی‌دقتی در زدن ضربات آخر توپ از خط دروازه پدیده عبور نکرد تا بازی بدون گل مساوی در نیمه نخست به اتمام برسد.

دیدار دو تیم در نیمه مربیان پایاپای آغاز شد. سه امتیاز این دیدار برای هر دو تیم علی الخصوص تیم میزبان حیاتی محسوب میشد. همین امر موجب شد تا تیم میزبان حملات پرفشار خود را در نیمه دوم آغاز کند اما در مقابل خط دفاعی و میانی نساجی عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشتند و به پدیده اجازه گلزنی ندادند و چشم به ضد حملات دوختند. همین روند ادامه پیدا کرد و در یک فرصت ضدحمله نساجی صاحب یک ضربه کرنر شد. محمد عباسی از فرصت بدست آمده برای تیمش یک پاس گل ساخت و با ارسالی تماشایی توپ را به منطقه خطر پدیده هدایت کرد و امیرحسین خدابنده با جایگیری مناسب و یک ضربه سر مهارنشدنی توپ را به تور دروازه پدیده حلقه زد تا گل برتری نساجی در این دیدار رقم بخورد.

در ادامه پدیده باز هم حملات خود را ادامه داد اما باز هم موفق نبود و در نهایت بازی با تک گل سه امتیازی در نیمه مربیان به سود نساجی خاتمه یافت و علی حسینجانی در نیمه مربیان موفق شد مچ علی شفاهی را بخواباند و سه امتیاز شیرین خارج از خانه را به حساب تیمش واریز کند.

تیم جوانان نساجی در دیدار هفته‌ی بعدی خود باید از ساعت ۱۳:۳۰ عصر روز پنج‌شنبه ۶ دی در دیداری خانگی به مصاف تیم مقاومت تهران برود.

Middle Add