چاپ کردن این صفحه

نساجی 2 - سپیدرود 2؛ ریتم خوش شش و هشت

هفته چهاردهم لیگ برتر، تاریخ: ۸/۹/۹۷، ساعت: ۱۵
ورزشگاه: شهید وطنی قائمشهر
داور: علیرضا فغانی
کمک‌ها: بابک داوری – امیر مبشر – سیدمهدی سیدعلی
ناظر: حسین نجاتی

 

نساجی مازندران:

حامد لک، جورجی گولیسیانی، فرشاد فرجی، مهرداد عبدی، حمیدرضا دیوسالار، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، علی اصغر آشوری (دقیقه ۷۳- شاهین مجیدی)، سجاد عاشوری، امید سینک و محمد عباس‌زاده (دقیقه 39: محمد مهدی نظری (دقیقه 62: رحمان جعفری))

 

سپیدرود رشت:

کوروش ملکی، حسین کعبی ( دقیقه ۴2: میلاد قربانزاده)، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهیدست، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، علی عباسی (۶۶: علیرضا عزت کرامت)، مهرداد بایرامی (۴۶: یعقوب کریمی)، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی و محمد غلامی

 

شرح بازی:
نیمه اول مسابقه به طور کامل در دست شاگردان جواد نکونام بود و آن‌ها فرصت‌های زیاد و خطرناکی را به دست آوردند؛ اما سودی نداشت. درست در دقایق پایانی نیمه اول، یک ضربه ایستگاهی برای نساجی به دست آمد و‌ امید سینک آن را به زیبایی شلیک کرد و در ادامه با استفاده از شلوغی محوطه جریمه، گل اول میزبان توسط مهدی نظری به ثمر رسید.
در ادامه و با شروع نیمه دوم همه چیز به سود سپیدرود تغییر پیدا کرد. علی کریمی که هرگز دوست نداشت بازی را واگذار کند، در همان ابتدای نیمه دوم یعقوب کریمی را به زمین فرستاد و‌ تیمش‌ را هجومی کرد. با گذشت چند دقیقه از مسابقه، سپیدرودی‌ها توسط نزهتی، پنالتی به دست آوردند و غلامی آن را تبدیل به گل کرد و‌ بازی را به تساوی کشاند. رشتی‌ها که با چنگ و دندان به دنبال هر سه امتیاز بازی بودند حملات پرفشار خود را ادامه دادند و با استفاده از غفلت مدافعان نساجی، گل دوم را توسط شیخ سلیمانی وارد دروازه حامد لک کردند.
نساجی که بازی برده را با باخت عوض کرده بود، در صدد جبران برآمد و چهار دقیقه بعد از گل دوم سپیدرود، از روی کرنر ارسالی سینک و ضربه آکروباتیک زیبای عبدی کار را به تساوی ۲-۲ رساند و‌ بازی با همین نتیجه به پایان رسید. این دیدار جذاب و پربرخورد در وقت‌های تلف شده اخراجی داشت و میلاد شیخ سلیمانی به علت اعتراضات بی مورد، به وسیله فغانی از زمین مسابقه اخراج شد.

 

بهترین بازیکن:

نساجی (فرشاد فرجی):

مدافع راست نساج‌ها بر روی هر دو گل تیمش نقش به سزایی داشت و‌ دو پاس گل را به نام خود ثبت کرد. فرجی در صحنه گل اول از توپ برگشت داده شده توسط ملکی به خوبی استفاده کرد و با ضربه سر، نظری را در موقعیت گل قرار داد و گل اول نساجی به دست آمد. در ادامه وقتی این تیم بازی را باخته بود، باز هم فرجی با نفوذ به محوطه جریمه، توپ ارسالی سینک را با ضربه سر به مهرداد عبدی رساند و این بازیکن با ضربه آکروباتیک زیبا گل دوم را وارد دروازه ملکی کرد.


سپیدرود (محمد غلامی):

مهاجم کهنه‌کار رشتی‌ها علاوه بر اینکه در به دست آمدن پنالتی نقش مهمی داشت، این ضربه را هم‌ به گل تبدیل کرد و تیمش را به بازی برگرداند. در ادامه غلامی چند موقعیت عالی هم به دست آورد که همگی آن‌ها با واکنش لک دفع شد.

 

حاشیه:

جواد نکونام و علی کریمی قبل از شروع بازی خوش و‌ بش گرمی با یکدیگر انجام دادند.

حامد لک و محمد عباس‌زاده با تقدیم دست گلی، به استقبال سرمربی سپیدرود رشت رفتند.

نساجی مازندران در دقیقه ۲۰ مسابقه طی دو دقیقه، صاحب دو موقعیت بسیار خطرناک شد که کمک داور هر دو را آفساید اعلام کرد. همین امر اعتزاض فراوان اعضای نساجی را برانگیخت و تذکر جدی فغانی را به همراه داشت.

 

Middle Add