چاپ کردن این صفحه

اختصاصی تبریکا؛ از تیم‌های پایه نساجی چه خبر؟

 

تبَریکا - در سلسله گزارش‌های عملکرد تیم‌های پایه باشگاه نساجی مازندران به سراغ دو تیم جوانان و نوجوانان رفتیم تا شما را در پایان نیم فصل اول از وضعیت‌شان با خبر کنیم.

? نوجوانان:

?رحیم عنایتی، سرمربی این تیم که در لیگ‌برتر نوجوانان کشور حضور دارد در مورد عملکرد تیم خود گفت: تا امروز ۵ بازی را پشت سر گذاشتیم.ما فصل را با تساوی بدون گل در زمین دانش فریدونکنار آغاز کردیم. در بازی دوم مقابل پدیده مشهد توانستیم با ۳ گل پیروز میدان شویم. بازی سوم را در آق قلا با ۱ گل بازنده شدیم. بازی چهارم مقابل متین بابل در بابل در حالی که تا دقیقه ۸۰ با دو‌ گل برتری از حریف خود جلو بودیم به دلیل اشتباهات فردی بازیکنان به تساوی ۲-۲ رسیدیم. بازی پنجم که هفته پایانی نیم فصل نیز بود مقابل پدیده ساری صدرنشین با ۱ گل به برتری رسیدیم.

?عنایتی در مورد شرایط کلی تیم نوجوانان نساجی گفت: کارت چند بازیکن اصلی ما که در ارنج اصلی نیز حضور داشتند دیر صادر شد، این اتفاق باعث از دست رفتن امتیازات مهم ابتدای فصل بود. با این وجود تیم ما با کسب ۸ امتیاز و کسب رتبه سوم نیم فصل اول را به پایان رساند. تیم‌های اول و دوم فقط ۱ امتیاز از تیم ما بیشتر کسب کردند.شروع نیم فصل دوم از روز پنج شنبه ۲۴ آبان خواهد بود که ما در ورزشگاه وطنی میزبان دانش فریدونکنار هستیم. خوشبختانه از ۵ بازی نیم فصل دوم ۳ بازی را میزبانیم. شرایط تیمی خیلی خوبی نسبت به نیم فصل اول داریم. بازیکنان به خوبی شرح وظایف خود آگاه هستند و تیم فرم ایده عالی دارد. ما بازیکنانی از سرتاسر استان جذب کردیم که می توانند آینده باشگاه نساجی در سال های آتی بسازند.

?عنایتی در مورد امکانات نیز گفت : وضعیت باشگاه بزرگ ‌نساجی مطلوب است، سه رده در لیگ برتر و یک رده هم که با تلاش دوستان امسال لیگ برتری می شود، از این رو انتظار اختصاص امکاناتی بیشتر برای بازیکنانی داریم که قرار است آینده‌ی نساجی را بسازند.

 

? جوانان:

?علی حسینجانی در مورد آخرین وضعیت تیم خود گفت: تیم ما نیم فصل را با کسب ۱۹ امتیاز و تنها ۱ اختلاف امتیاز نسبت به تیم اول مقاومت تهران به پایان رساند. بهترین خط حمله را تا به امروز کسب کردیم. آقای گل این رقابت‌ها نیز رضا مستعلیپور مهاجم جوان نساجی است که متاسفانه به علت شکستگی بینی مصدوم است.

?سرمربی جوانان نساجی در مورد آینده تیم خود گفت: بازیکنان جوانان با اینکه اولین بار چنین سطح از مسابقات را تجربه می‌کنند، در صورت حمایت‌های بیشتر از سوی باشگاه، مطمئنا به لیگ برتر صعود می‌کنند. امیدوارم که حمایت‌های باشگاه از تیم‌های پایه به خصوص جوانان بیشتر شود. چون بازیکنان و کادر فنی تیم‌های پایه خود را اثبات کرده‌اند. و احتمال دعوت از 2 تا 3 بازیکن جوانان به اردوهای استعدادیابی تیم ملی وجود دارد.

Middle Add