چاپ کردن این صفحه

اختصاصی؛ 5 نکته از بازی نساجی و پدیده

تبریکا- پنج نکته از بازی حساس پدیده و نساجی را در ادامه می‌خوانید.

1- نساجی بدون باخت مقابل پدیده
پدیده در سال ۹۲ با خرید امتیاز مس سرچشمه کرمان وارد فوتبال ایران شد. اولین بازی تاریخ پدیده با تیم نساجی مازندران در ورزشگاه شهدای ساری برگزار شد. پدیده با تک گل عیسی پرتو مغلوب شاگردان یونس گرایلی شد. در بازی برگشت نیز بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در پایان آن فصل پدیده لیگ برتری شد و بازی روز جمعه سومین بازی دو تیم‌ است.

2- نساجی و یک دنیا خاطره
حضور یحیی گل‌محمدی، ساکت الهامی، محمد قاسمی‌نژاد و فریبرز گرامی در تیم پدیده خاطرات زیادی برای هواداران زنده می‌کند. تیم دوست‌داشتی سال ۸۹ نساجی تحت هدایت یحیی، حضور عجیب و غریب الهامی روی نیمکت نساجی، گل خاطره‌انگیز دقیقه ۹۴ فریبرز گرامی به رقیب بابلی بخشی از این خاطرات است. در طرف دیگر محمد مهدی نظری از نساجی سابقه نیم‌فصل حضور در تیم مشهدی را در کارنامه خود دارد.

3- هفت مازندرانی در پدیده
فریبرز گرامی، محمد آقاجان‌پور، عبدالله حسینی، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمد قاسمی‌نژاد و محمدرضا خلعتبری بازیکنان مازندرانی پدیده هستند.

4- نبردی به یاد جام جهانی ۲۰۰۶
جواد نکونام و یحیی گل‌محمدی سرمربیان دو تیم سال‌ها در تیم ملی کنار هم بازی کردند. این تجربه شیرین، طلای مسابقات ۲۰۰۲ بوسان، سومی جام ملت ها ۲۰۰۴ چین و صعود به جام جهانی 2006 را به همراه داشت. سبک مربیگری این دو اما متفاوت است. یحیی شبیه به برانکو علاقمند فوتبال مالکانه است و جواد هم نظیر کی‌روش به ضدحمله و غافلگیری علاقه دارد.

5- امید نساجی به آمار بد پدیده در خانه
شاگردان نکونام در تمام بازی‌های خارج از خانه خود موفق به گلزنی شدند. پدیده اما در ۲ بازی خانگی موفق به گلزنی نشد. این تیم در بازی‌های خانگی ۳ برد ۱ تساوی و ۱ شکست را تجربه کردند.

 

Middle Add