چاپ کردن این صفحه

سپاهان 3-2 نساجی؛ شکست با شاهکار داوری!

تبریکا- سپاهان که در لیگ هجدهم فصل متفاوت‌تری نسبت به سال‌های اخیر دنبال می‌کند و در هشت هفته ابتدایی چهار پیروزی و چهار تساوی کسب کرده، بعد از پیروزی دو هفته قبل مقابل نساجی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، امروز هم در نهمین مسابقه فصل مجددا میزبان شاگردان جواد نکونام بود که مثل دیدار حذفی به زحمت توانست تیم مازندرانی را شکست دهد و در کورس بالای جدول بماند.

نساجی در دقیقه 10 با گلزنی سجاد آشوری پیش افتاد ولی پنج دقیقه بعد کی‌روش استنلی آن را پاسخ داد؛ در دقیقه 83 سجاد شهباززاده گل دوم سپاهان را روی اشتباه فردی بازیکنان نساجی مجددا روی ارسال زد اما در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده فرشاد فرجی توانست بازی را به تساوی بکشاند.

اما این پایان کار نبود و با تصمیم جنجالی‌ای که کوپال ناظمی، داور این مسابقه داشت، سپاهان به ضربه پنالتی در پنجمین دقیقه وقت‌های تلف شده رسید که کی‌روش استنلی آن را تبدیل به گل کرد تا در نهایت سپاهان به زحمت با نتیجه 3 بر 2 برابر نساجی به پیروزی دست پیدا کند و با افزایش امتیازهای خود به 19، فاصله یک امتیازی با پدیده صدرنشین را نگه دارد.

 

هفته نهم لیگ برتر؛ جمعه: 97/07/27 ؛ ساعت 16:45
استادیوم: نقش جهان اصفهان/ تماشاگر: 10 هزار نفر
داور: کوپال ناظمی؛ کمک‌ها: آرمان اسعدی، محمدرسول ذورقی و علی میرغفاری/ ناظر: عبود سنگاشکن.

سپاهان اصفهان

پیام نیازمند
حسن جعفری
خالد شفیعی
عزت الله پورقاز
مهرداد محمدی
مهدی کیانی
سید محمد کریمی(63- سعید آقایی)
ولادیمیر کومان(78- سیاوش یزدانی)
سجاد شهباززاده
ساسان انصاری (72- حسین پاپی)
کی‌روش استنلی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

 

نساجی مازندران

حامد لک
جورجی ولسیانی
حامد شیری
مجتبی ممشلی
فرشاد فرجی
احمد عبدالله‌زاده(86- محمد مهدی نظری)
محمد آبشک
سجاد آشوری(73- علی شجاعی)
رحمان جعفری
علی اصغر عاشوری(79- مهرداد عبدی)
سید محمد میری

سرمربی: جواد نکونام

 

کارت زرد:

عزت الله پورقاز(20) از سپاهان

مجتبی ممشلی(38) رحمان جعفری(49) علی‌اصغر عاشوری(58) علی شجاعی(81) گولسیانی(95) از نساجی


شرح گل

سپاهان 0 - نساجی 1 (دقیقه 10: سجاد آشوری): رحمان جعفری فرار سریعی از بین مدافعان سپاهان داشت و از زاویه بسته شوت‌زنی کرد که توپ را نیازمند برگشت داد و در ادامه مجددا توپ به جعفری رسید ولی این بار شوت او در برخورد با شفیعی ریباند شد تا در نهایت سجاد آشوری با شوت زمینی پای چپ دروازه سپاهان را باز کند.

سپاهان 1 - نساجی 1 (دقیقه 15: کی‌روش استنلی): مهرداد محمدی در سمت راست محوطه جریمه نساجی صاحب توپ شد و بدون مکث ارسال کوتاهی با پای راست داشت که سانتر او را کی‌روش استنلی با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا بازی مساوی شود.

سپاهان 2 - نساجی 1 (دقیقه 83: سجاد شهباززاده): اشتباه عبدالله‌زاده در دفع توپ موجب شد تا توپ به سعید آقایی برسد تا ارسال این بازیکن تعویضی سپاهان را سجاد شهباززاده بالاتر از مدافعان نساجی تبدیل به گل کند.

سپاهان 2 - نساجی 2 (دقیقه 2+90: فرشاد فرجی): محمدمهدی نظری بعد از دریافت پاس علی شجاعی، شوت بغل پا زد که نیازمند دفع ناقصی روی ضربه او داشت تا در ریباند فرشاد فرجی دروازه سپاهان را برای دومین بار باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

سپاهان 3 - نساجی 2 (6+90: کی‌روش استنلی): پنالتی اعلام شده به سود سپاهان را کی‌روش استنلی به سمت راست دروازه نساجی زد تا سومین گل طلایی پوشان در لحظات آخر به ثمر برسد.

Middle Add