چهارشنبه, 28 آذر 1397

حاضرم کل فصل بیرون باشم ولی نساجی در لیگ بماند

کاپیتان تیم نساجی مازندران می‌گوید که هیچ مشکلی با نیمکت نشینی در تیمش ندارد و اگر لازم باشد تا آخر فصل هم بدون هیچ مشکلی این واقعیت را قبول می‌کند.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم نساجی مازندران روز گذشته به دومین تساوی پیاپی خود دست یافت و با نتیجه 1-1 مقابل سایپا متوقف شد تا با هفت امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار گیرد. نکته جالب توجه این است محمد عباس‌زاده، کاپیتان و مهاجم نساجی برای دومین دیدار پیاپی نمایش تیمش را از روی نیمکت تماشا کرد تا نشان دهد نکونام از عملکرد فنی این بازیکن رضایت کافی را ندارد. حال عباس‌زاده در گفت و گو با "ورزش سه" مصاحبه تفصیلی را انجام داد و در خصوص شرایط تیمش و دلیل نیمکت نشینی‌اش توضیحاتی را ارائه کرد.

نساجی زورش کم است و احتیاج به جذب بازیکن دارد
خدا را شکر در تیم همه چیز است. خداوکیلی بچه ها انگیزه زیادی دارند. همه چیز در تیم خوب است ولی نمی‌دانم بعضی اتفاقات را به حساب بدشانسی بگذارم یا نه؟ البته من آن را به حساب بدشانسی می‌گذارم. نساجی اولین سالی است که در لیگ برتر حضور دارد. نباید تیم ما را با تیم های دیگر مقایسه کرد. تیم های دیگری میلیاردی خرج کردند ولی ما امسال تنها توانستیم 7 بازیکن لیگ برتری بگیریم. بیشتر بازیکنان ما لیگ یکی هستند. نباید انتظار زیادی از تیم داشت. همه دارند پیشرفت می‌کنند. درست است باید تلاش کنیم ولی نباید از نساجی انتظار زیادی داشت. من دو بازی در ترکیب ثابت تیم نیستم. از من خیلی می پرسند چرا در ترکیب نیستی؟ همه جا گفته ام این نظر سرمربی است. آقای نکونام تصمیم گرفته من در ترکیب نباشم. من رک حرفم را می‌زنم. تیم ما باید تقویت شود. ما باید مدافع، هافبک و صد در صد مهاجم بگیریم. من خودم مهاجم تیم هستم ولی می گویم باید مهاجم هم بگیریم. نساجی نیاز به تقویت دارد. ما زورمان کم است. هواداران باید صبور باشند. من حق می‌دهم ناراحت می‌شوند ولی ما بعد از 24 سال بالا آمدیم و باید صبور باشیم و در کنار هم برای موفقیت بجنگیم.

 

قرعه در لیگ و جام حذفی برای نساجی بد بوده است
ابتدا بگویم الان مگر اتفاقی افتاده است؟ ما تازه فصل اول حضورمان در لیگ برتر است و تا اینجا با اکثر مدعیان بازی کرده‌ایم. همین حالا به قرعه ما در حذفی نگاه کنید. کلا قرعه‌ها برای ما خوب نبوده و نباید تیم را تحت فشار بگذاریم. واقعیت را بگویم داوری ها هم اصلا برای ما خوب نبوده است. یعنی در اکثر بازی ها ضرر کردیم. دیروز هم ما یک گل سالم زدیم که داور آفساید گرفت. اینطور کرنر زدن اصلا خطا نیست. بازیکن ما توپ را جلو انداخت. میری هم آمد و توپ را برداشت و سانتر کرد که گل شد. داور اما خطا گرفت. داوری اصلا برای ما خوب نبوده است.

اشتباهات داوری نبود رده پنجم یا ششم را در اختیار داشتیم
اگر داوران اشتباه نمی کردند شک نکنید الان نساجی تیم پنجم، ششم لیگ برتر بود. اشتباه داوری طبیعی است ولی نه دیگر اینقدر. متاسفانه اشتباهات زیادی در بازی های ما رخ داده. ببینید نساجی هوادار زیاد دارد. وقتی داور اشتباه می کند، به ضرر تیم می شود چون هوادار که آن اشتباه را نمی بیند و از ما نتیجه می خواهد. چنین اشتباهاتی کار را برای نساجی سخت میکند. امیدوارم در ادامه داوری ها بهتر باشد.

مطمئنا نساجی بهتر می‌شود
ببینید من در ابتدا حرفم را زدم و بازهم تاکید می‌کنم. ما تازه اولین سال است که به لیگ برتر آمده ایم. شرایط سختی است. در ضمن می توانستیم حداقل دو سه بازی مان را ببریم ولی اشتباهات داوری، بدشانسی و یا بی تجربگی مانعی از نتیجه گیری مان شد. به نظرم در کل برای سال اول و تا اینجا بد نیست. مطمئنا بهتر از این هم می شویم.

 

با چنگ و دندان نساجی را در لیگ برتر حفظ می‌کنیم
شک نکنید می‌ماند. نساجی بعد از 24 سال به لیگ برتر نیامده که زود سقوط کند. تیم ما کلی زحمت کشیده است. خود من استرس دارم و نگران هستم. بعد از 24 سال نساجی بالا آمده. به این راحتی نمی گذاریم که پائین برود. هر طور شده، با چنگ و دندان نساجی را در لیگ برتر نگه می داریم. شک نکنید اگر بمانیم برای سال های بعدی تیم قوی تری خواهیم شد. من الان دو بازی بیرون بوده ام ، حاضرم تا آخر فصل بازی نکنم و بیرون باشم ولی تیم بماند چون بعد از 24 سال بالا آمده ایم و دوست نداریم تیم بیفتد. مردم واقعا نساجی را دوست دارند و خیلی بد است سقوط کنیم. انشالله تیم نتیجه می گیرد. من مطمئن هستم. تنها طرفداران صبور باشند.

هواداران بدانند نساجی از من مهم‌تر است
از دیدن این تماشاگران لذت می‌برم. طرفداران به من خیلی لطف دارند. سال گذشته وقتی در اولین بازی کلی تشویقم کردند گفتم تیم را تشویق کنید چون همه بازیکنان زحمت می کشند و اینطور نباشد که من تشویق شوم. طرفداران همیشه به من لطف داشته‌اند. در بازی سایپا هم گفتم بازیکنان داخل زمین را تشویق کنند، نه کسی را که بیرون است. نساجی و تیم مهمتر از هر چیزی است و من اصلا دوست ندارم به تنهایی تشویق شوم.

آقا جواد تا آخر فصل هم من را بیرون بگذارد مشکلی ندارم
ببینید من می گویم نظر سرمربی است که بازی نکنم. اگر آقا جواد بخواهد 10 بازی هم بیرون می‌نشینم. اعتراضی هم نمی‌کنم. اگر حقم باشد بازی می‌کنم و اگر نباشد، بیرون می‌نشینم. مربی حتما چیزی می‌داند که چنین تصمیمی گرفته است. اگر آقا جواد تا آخر فصل هم من را بیرون بگذارد، مشکلی ندارم و به نظر کادر فنی احترامی می گذارم.

 

Middle Add

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نساجی از نگاه آمار

#نامgoal
1 گیورگی گِوِلِسیانی 3
2 محمد عباس‌زاده 2
3 علی اصغر عاشوری 2
4 محمد مهدی نظری 2
5 سجاد آشوری 2
6 فرشاد فرجی 1
7 محمد میری 1
8 مهرداد عبدی 1
#نامassist
1 سجاد آشوری 3
2 فرشاد فرجی 2
3 حمیدرضا دیوسالار 1
4 علی اصغر عاشوری 1
5 محمد آبشک 1
6 مجتبی ممشلی 1
#نامYCRC
1 علی شجاعی 4 1
2 فرشاد فرجی 4 0
3 محمد آبشک 3 0
4 حمیدرضا دیوسالار 3 0
5 حامد لک 3 0
6 امید سینگ 2 0
7 مجتبی ممشلی 2 0
8 محمدمهدی نظری 2 0
9 ابوالفضل علایی 1 1
10 احمد عبدالله‌زاده 1 0
11 علی اصغر عاشوری 1 0
12 رحمان جعفری 1 0
13 گیورگی گِوِلِسیانی 1 0
14 محمد میری 1 0
15 محمد عباس‌زاده 1 0
16 مهرداد عبدی 1 0
#نامCR
1 فرشاد فرجی 1304
2 احمد عبداله‌زاده 1186
3 حامد لک 1170
4 محمد آبشک 1166
5 سجاد آشوری 1101
6 علی اصغر عاشوری 1047
7 حمیدرضا دیوسالار 1030
8 مجتبی ممشلی 1002
9 گیورگی گِوِلِسیانی 990
10 حامد شیری 810
11 محمد عباس‌زاده 794
12 محمد میری 723
13 مهرداد عبدی 688
14 علی شجاعی 462
15 امید سینگ 462
16 محمدمهدی نظری 311
17 شاهین مجیدی 244
18 رحمان جعفری 212
19 محمد امین رضایی 180
20 محمد عرفان معصومی 63
21 ابوالفضل علایی 45
22 محمدصادق بارانی 30
23 احمد نعیمی 0
side add 1
Your_ADD_120*400