چاپ کردن این صفحه

شماره‌ای عجیب در نساجی؛ از جدایی بارانی تا خداحافظی تلخ بائو و فضلی

تبَریکا - بعضی از شماره‌های پیراهن بازیکنان در تیم‌های مختلف معنا و مفهوم خاصی دارند. ممکن است برخی از بازیکنان با درخشش خود آن شماره پیراهن را خاص کرده باشند. به عنوان نمونه در دهه اخیر سند شماره 7 استقلال را به نام فرهاد مجیدی زده‌اند. و بعد از او، سرنوشت بازیکنانی که شماره7 استقلال را در انتخاب کرده‌اند همیشه مورد توجه رسانه‌ها بوده است. بازیکنانی مانند بختیار رحمانی و حسن‌ بیت‌سعید که از پس انتظارات شماره پیراهن‌شان برنیامدند و خیلی زود از این تیم جدا شدند. اتفاقی که مشابه آن برای بازیکنانی که شماره 10 نساجی را پوشیدند هم تکرار شده است.

به همین بهانه همه شماره 10های ناکام نساجی را مرور می‌کنیم.

محمد صادق بارانی
بسیاری از هواداران نساجی، کاپیتان فصل گذشته پیکان را بهترین صید فصل می‌دانستند. بارانی در فصول گذشته لیگ، یکی از بهترین های پیکان در لیگ برتر به شمار می رفت. اما عمر بازی بارانی در نساجی مارندران فراتر از یک بازی نرفت و خیلی زود راهی سایپا شد.

پیمان رنجبر
مهاجم اردبیلی این فصل گلگهرسیرجان سال گذشته به عنوان جایگزین محمد عباس‌زاده جذب نساجی مازندران شد. اما رنجبر بعد 3 بازی و بدون گل زده راهی شهرداری تبریز شد.

میثم بائو
بازگشت پر سر و صدای بازیکن سابق سرخابی‌های پایتخت به خانه همگان را به صعود نساجی مازندران به لیگ برتر امیدوار کرد. بائو در لباس ببران مازنی درخشش خاصی نداشت. برد در دربی مازندران را می‌توان تنها خاطره خوب او در لباس نساجی به یاد آورد. بائو بعد از نساجی هم فوتبال را کنار گذاشت.

مجید هوتن
هافبک پرحاشیه نساجی در بازگشت به این تیم شماره 10 را بر تن کرد. اما مسی مازندران فاصله زیادی با روزهای اوجش داشت. در پایان فصل هم با جریمه‌های فراوان راهی لیگ‌های پایین تر شد.

فریدون فضلی
یکی از برترین گلزنان تاریخ لیگ برتر با شماره 10 و بازوبند کاپیتانی راهی خانه شد. فضلی 40 ساله در همان هفته‌های ابتدایی در برخورد با مارتین رائول گلر برق شیراز دچار شکستی پا شد و دیگر نتوانست در مستطیل سبز حاضر شود.

Middle Add