چاپ کردن این صفحه

پنج نکته از بازی نساجی و نفت مسجدسلیمان

✍️ 5 نکته از این مسابقه :
 
1- بازگشت میری و بیژن به وطنی
پیمان میری و مجتبی بیژن بازیکنان فعلی نفت مسجدسلیمان سابقه بازی در نساجی را دارند. مجتبی بیژن سال گذشته در دو تیم صعود کننده به لیگ برتر یک نیم فصل حضور داشت. میری هم که دو فصل قبل در نساجی بود، زننده آخرین گل در دیدار دو تیم در وطنی بوده است.
 
2- دو تیم بدون برد
نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان سال گذشته به رقابت لیگ برتر صعود کردند. این دو تیم با گذشت چهار هفته از این رقابت‌ها بردی کسب نکردند. نکونام و ویسی امیدوار هستند که در بازی روز پنج شنبه اولین برد فصل کسب کنند.
 
3- حامد لک به دنبال کلین‌شیت مقابل تیم بدون گل زده 
حامد لک دروازه‌بان نساجی مازندران با وجود چند عکس‌العمل خوب هنوز نتوانسته رضایت هواداران نساجی را جلب کند. از طرف دیگر نفت‌مسجد سلیمان تا کنون گلی در لیگ هجدهم به ثمر نرسانده است. لک امیدوار است با بسته نگه داشتن دروازه خود دوباره اعتماد هواداران را جلب کند.
 
4  شاگردان خلفِ ویسی
عبدالله ویسی سرمربی نفت مسجدسلیمان مربی است که با اعتماد به بازیکنان جوان آن‌ها را به فوتبال معرفی می‌کند. نقش ویسی در معرفی حامد لک، ابوالفضل علایی، علی اصغر عاشوری و امید سینگ بازیکنان این فصل نساجی بسیار پررنگ بود. 
 
5-  آمار بهتر نساجی در بازی‌های رو در رو
تیم‌های نساجی مازندران و نفت مسجدسلیمان ۱۰ بار به مصاف یکدیگر رفتند که 5 بار نساجی و 3 بار نفتی‌ها به برتری رسیدند، و ۲ بازی نیز با تساوی به پایان رسید. سنگین‌ترین شکست هم متعلق به تیم نفت است که در سال 91 با 4 گل از نساجی شکست خورد.
Middle Add