چاپ کردن این صفحه

بحث جذاب مخاطبان تبریکا؛ جدایی بارانی به نفع نساجی بود؟

تبریکا- صادق بارانی از نساجی مازندران جدا شد ‌و به سایپا پیوست. از یک طرف، نساجی نیاز مبرم به جذب مهره‌ی تهاجمی داشت اما لیست بازیکنان پر بود و اکنون با جدایی بارانی جای خالی وجود دارد و از طرف دیگر، یکی از عناصر میانه‌ی زمین که بسیاری در آغاز فصل منتظر حضور مؤثرش در مرکز میدان بودند، از نساجی رفت. نظرات متفاوتی درباره‌ی جدایی بارانی وجود دارد. از کاربرات تبریکا خواستیم دیدگاه‌هایشان را از طریق ربات تبریکا برای ما ارسال کنند تا با نام خودشان منتشر کنیم. بخشی از پیام‌های ارسال‌شده به تبریکا را مرور می‌کنیم:

 

عرفان: مسی و رونالدو هم اگر برای نظم، بدنه و شاکله تیم مضر باشن مسلما جداییشون به سود خواهد بود.

 

مهدی: به نفع نساجی نبود، چون مهره خوب هجومی که بشه خرید وجود نداره. ثانیا بازیکن بی‌انضباط رو همینجور مفت رد کردن، توهین به باشگاه است، امیدوارم لااقل حق فسخ خوبی گرفته باشند.

 

برارپور: نظرم اینه که باید صادق بارانی رو با یک بازیکن عوض می‌کردیم نه این که مفت بدیم بره. مثلا بجاش روح الله باقری رو از استقلال می‌گرفتیم. اگه نساجی بتونه یک بازیکن سطح بالاتر از بارانی بگیره به نفعش است ولی دیگه بازیکن‌های خوب خریده شدن و کار نساجی سخت است. در کل به ضرر ما شد ولی بارانی دلش با ما نبود.

 

امیر مسعود: جداشدن بارانی مفیده برای نساجی چون راه برای بازیکنان لیگ برتری بومی باز میشه و با قلبشون میان نه با تعداد صفر.

 

علیرضا اسماعیلی: نساجی و هواداران نساجی به بازیکنانی با غیرت بیشتر نیاز داره. همون که رفتش خیلی بهتر شده . عشق است نساجی و قائمشهر.

 

امیر خزایی: با توجه به جذب ولسیانی و عبدالله زاده و بازی‌های خوب عبدی و آبشک، جدایی بارانی که دلش با تیم نبود بهترین فرصته تا یه سهمیه برای جذب مهاجم داشته باشیم البته انصافا بارانی هم بازیکن خوبیه که حیف شد تیم رو همراهی نکرد.

 

سینا روحی: به نظر من ارکان باشگاه در انتخاب بازیکنان و یارگیری کمی عجله کردند و برخی بازیکنان خوب سال گذشته را نیز به راحتی از دست دادند. در ضمن در حفظ بازیکنان نیز ضعیف عمل کردند. نساجی با رفتن صادق بارانی یک سهمیه لیگ برتری می‌تواند بگیرد. امیدواریم مدیران باشگاه در انتخاب این بازیکن هشیارانه عمل کنند.

 

مهدی ولیزاده: به نظر من با خرید عبدالله زاده و بی‌انگیزگی بارانی جدایی بهترین کار بود و اینکه تیم نیاز مبرم به یک مهاجم خوب داره.

Middle Add