چاپ کردن این صفحه

4 نکته از بازی نساجی و پارس‌جم

تبریکا- نساجی مازندران و پارس جم فردا از هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه وطنی به مصاف هم می‌روند. به همین بهانه چهار نکته از بازی این دو تیم را با هم مرور می‌کنیم.

سینک و معصومی مقابل تیم سابق

خریدهای این فصل نساجی مازندران بخشی از تاریخ سازی فصل گذشته شاگردان تارتار در لیگ برتر بودند. امید سینگ در فصل گذشته با گل ها و پاس گل های خود از عوامل موفقیت جمی ها در لیگ برتر بوده است. دیگر خرید نساجی از پارس هم عرفان معصومی است که فردا باید مقابل تیم سابق خود قرار بگیرند.

بهترین دروازبان هفته مقابل نساجی

احمد گوهری جوان جدیدترین پدیده‌ای است که توسط تارتار به فوتبال ایران معرفی شد. گوهری جانشین رحمان احمدی مصدوم و باتجربه در بازی‌های اخیر پارس شده است. گوهری در هفته اول پنالتی حسن بیت‌سعید مهاجم فولاد را مهار کرد اما نتوانست مانع شکست تیم خود شود. در دیدار گذشته هم گوهری 4 سیو عالی داشت که باعث شد از دید گروه آنالیز برنامه 90 بهرین دروازبان هفته لقب بگیرد.

طلسم وطنی و پارس

تیم های نساجی مازندران و پارس جم تا کنون 3 بار مقابل هم به میدان رفتند. که حاصل آن 1 پیروزی برای پارس جم ،1 تساوی در وطنی و 1 پیروزی در ضربات پنالتی برای نساجی مازندران بوده است. ببرهای مازنی امیدوار هستند با برتری در این دیدار ضمن کسب اولین برد خانگی خود در لیگ برتر طلسم نبردن پارس و تارتار در وطنی را از بین ببرند.

آقای گل‌های لیگ یک مقابل هم

فصل قبل فرشید پاداش و شاهین مجیدی به طور مشترک آقای گل لیگ یک شده بودند. که مجیدی راهی نساجی شد و پاداش هم خرید ویژه مهدی تارتار برای پارس‌جم بود. البته هنوز از یاد نبرده‌ایم که آقای گل دو فصل قبل لیگ یک هم محمد عباس‌زاده بود که بازوبند کاپیتانی نساجی را به بازو می‌بندد. آقای گل‌هایی که حالا در قالب دو تیم مختلف باید مقابل هم قرار بگیرند.

نویسنده: حجت معیری

Middle Add