چاپ کردن این صفحه

تمام تعویض‌های طلایی هفته دوم؛ از گادوین منشا تا مهدی نظری

تبَریکا - هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر را می‌توان هفته تعویض‌های طلایی مربیان نامید. تعویض‌هایی که نشان دهنده نیکمت قوی تیم‌ها است. پنج مورد از این تعویض‌های طلایی به شرح زیر است:

5- گادوین منشا   

زننده گل دوم و پیروزی‌بخش سرخ‌پوشان پایتخت در دیدار مقابل فولاد خوزستان یار تعویضی برانکو بود. منشا که به علت مصدومیت کمال کامیابی‌نیا وارد زمین شد، توانست روی پاس علیپور گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند.

4- ماهان رحمانی 

هافبک دفاعی تیم مجید جلالی تنها بعد 2 دقیقه توانست گل سوم تیم پیکان در دربی خودروسازان به ثمر برساند. رحمانی که سابقه‌ی بازی در سایپا را نیز دارد، با این گل نشان داد برخلاف پستش می‌تواند در صورت اطمینان بیشتر جلالی گلزن نیز باشد.

3- جعفر سلمانی

یار جوان و جایگزین برزیلی‌های خوزستان با گلزنی خود مانع پیروزی شاگردان کریمی در آبادان شد. سلمانی امیدوار است با اعتماد بیشتر سرجیو برزیلی روزهای خوبی را در نفت آبادان تجربه کند.

2- یونس شاکری

شاکری برای اولین گل خود در لیگ امسال زیاد انتظار نکشید. مهاجم پدیده که به عنوان یار جانشین به میدان آمد، با ضربه سر دیدنی خود در لحظات پایانی ورق را به نفع شاگردان گل محمدی برگردانند.

1- محمدمهدی نظری  

زننده اولین گل نساجی مازندران در تاریخ لیگ برتر یار تعویضی این تیم بود. نظری در بازگشت دوباره خود به نساجی مازندران توانست گل تساوی شاگردان نکونام در تبریز را به ثمر برساند.

نویسنده: حجت معیری

Middle Add