چاپ کردن این صفحه

دیسلایک روز؛ نساجی، تنها باشگاه بدون سایت!

تبریکا- «گسستگی که سبب شده اسپانسرها تمایلی به همکاری با باشگاه نساجی مازندران نداشته باشند وجود ده‌ها سایت، کانال تلگرامی و اینستاگرامی و ... با نام «نساجی» است. لذا از همه هواداران باشگاه نساجی درخواست داریم به باشگاه کمک کنند با داشتن تنها یک کانال و صفحه مجازی و همین‌طور سایت، بخشی از هزینه‌های خود را تامین کرده و پای اسپانسرها را به این باشگاه باز کند».

این بخشی از بیانیه باشگاه نساجی پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر بود. بیانیه‌ای که در آن مدیران تنها نماینده مازندران در لیگ برتر به حق و درست از تمامى رسانه‌هايى كه با نام نساجى در حال فعاليت هستند درخواست کرده كه نام رسانه خود را تغيير دهند. در این بین نکته مهمی که فراموش شده وعده خود باشگاه برای فعالیت حرفه‌ای در بخش رسانه‌ای است. متاسفانه پس از گذشت حدود 20 ماه از مالکیت و مدیریت جدید همچنان محبوب‌ترین تیم استان از داشتن یک سایت ساده که از الزامات اولیه یک باشگاه حرفه‌ای محسوب می‌شود محروم است. به طوری که فعاليت‌هاى رسانه‌اى باشگاه محدود به كانال تلگرام و صفحه اينستاگرام شده كه اساسا مرجع خوبي براي ارجاع هواداران و اصحاب رسانه نیست.

امیدواریم حال که نساجی در لیگ برتر حضور دارد فعالیت رسانه‌ای باشگاه به سطح مطلوبی برسد. چرا که باشگاهی مانند نساجی با پشتوانه بی‌نظیر مردمی قطعا نیازمند ارتباط مستقیم و مناسب با هواداران خود است. ارتباطی که با توجه به حضور تیم رسانه‌ای باتجربه در کادر باشگاه می‌تواند خیلی سریع‌تر به سطح مطلوب برسد؛ تا در بزنگاه‌های حساس فصل، هواداران برای دریافت اخبار موثق از تیم محبوب خود دچار سردرگمی نشوند.

Middle Add