چاپ کردن این صفحه

پیش‌بازی تراکتورسازی – نساجی مازندران؛ جنگ خصوصی آبراموویچ‌ها!

جمعه 12 مرداد

ساعت 20:00

ورزشگاه: یادگار امام

داور: رضا کرمانشاهی

پخش زنده از شبکه ورزش، تبرستان و سهند

نتیجه بازی قبل: نساجی 0-1 ذوب‌آهن / نفت‌ مسجدسلیمان 0-0 تراکتورسازی

5 نکته این مسابقه:

1- جنگِ خصوصی آبراموویچ‌ها!
تراکتورسازی در ابتدای لیگ هجدهم به محمدرضا زنوزی مرد ممتول تبریز و مالک قبلی باشگاه گسترش‌فولاد واگذار شد. باحضور زنوزی در راس کار و آوردن مربی تجربه مثل جان توشاک هواداران تبریزی خیلی امیداور هستند که بعد سالیان فاتح لیگ برتر شوند. در طرف دیگر فرهاد صنیعی‌فر مالک نساجی مازندران توانسته با برنامه‌ریزی صحیح این تیم را لیگ برتری کند. مالکان ممتول دو تیم پر هوادار که قبلا خود را ثابت کردند. نبرد آبراموویچ‌ها را چه کسی می‌برد؟

2- جانِ جوانی
زمانی که جان توشاک سرمربیگری در سوانسی‌سیتی انگلستان را شروع کرد، جواد نکونام تاره به دنیا آمده بود. مربی کاربلد و با تجربه ولزی سابقه قهرمانی با رئال مادرید را در کارنامه خود دارد. نبرد جواد نکونام جوان و تسلط به علم روز و جان توشاک با تجربه و کاربلد می‌تواند محک جدی برای هر دو آنان باشد.

3- بازگشت لک به تبریز
حامد لک بعد از چهره شدن در صبای قم برای خدمت سربازی به تراکتورسازی رفت. لک جایگزین فروزانی شد که به استقلال رفت. سال اول برای لک خوب بود. با تراکتورسازی بعد از 40 سال قهرمان جام حذفی شد. اما بعد از چند اشتباه تاثیرگذار در سال دوم از جمع تراکتوری‌ها جدا شد. بعد از جدایی از جمع تی‌تی‌های تبریز همواره لک و هواداران تراکتورسازی دچار چالش بودند. حالا دوباره لک با فروزان تقابل دارد و خوش‌شانس است که هواداران تراکتورسازی از تماشای این مسابقه محرومند و می‌تواند با تمرکز کامل در بازی حاضر شود.

4- تقابل بهترین و بهترین
محبوب‌ترین بازیکن فصل اخیر نساجی، محمد عباس‌زاده است. بازیکنی که با گل‌های پرشمارش تاثیر زیادی در صعود این تیم به لیگ برتر داشت. در سمت مقابل هم محسن فروزان فصل را فوق‌العاده استارت زد. فروزان در هفته نخست مقابل نفت مسجدسلیمان با مهار 6 توپ، ببیشتر از همه دروازه‌بانان لیگ واکنش نشان داشت. حالا رویارویی گلزنِ نساجی و دروازه‌بان تراکتور تقابل جالب و دیدنی این مسابقه است.

5- صادق درودگر مقابل نساجی مازندران
صادق درودگر نامی آشنا برای هواداران نساجی است. مدیرعامل جدید تراکتورسازی سابقه‌ی فعالیت یکسال و اندی در نساجی مازندران را دارد. نساجی در زمان او دارای نظم و انضباط خوبی بود که خاطرات خوشی را برای هواداران این تیم رقم زده است. حالا با انتخاب زنوزی، درودگر مدیرعامل تراکتورسازی شده و در اولین هفته باید مقابل تیم سابقش قرار بگیرد.

 

Middle Add