چاپ کردن این صفحه

پنج سکانس به یاد ماندنی از غلامعلی‌تبار؛ بدرود آقای قابل اعتماد

تبَریکا - پس از جدایی مرتضی غلامعلی‌تبار آقای قابل اعتماد خط دفاعی نساجی مازندران و پیوستنش به شاهین بوشهر پنج پرده زیبا از کاپیتان دوم ببرهای مازندران در دو فصل حضورش در نساجی مازندران را بررسی کردیم:

1- گلزنی در جنجالی‌ترین دربی مازندران

مرتضی غلامعلی‌تبار که دارای اصالتی بابلی است در دربی اسفند  95 که نیمه تمام باقی ماند با ضربه سر دیدنی گل اول شاگردان مسگر ساروی را وارد دروازه خونه به خونه کرد. خوشحالی پس از گل او یکی از به یاد ماندنی‌ترین صحنه‌های دربی نساجی و خونه به خونه بود.

2- مرد اول ضربات ایستگاهی

طی دو فصلی که مرتضی غلاععلی‌تبار در نساجی مازندران حضور داشت هر زمانی که تیم صاحب ضربه ایستگاهی می‌شد کل ورزشگاه با تشویق «غلامعلی غلامعلی» خود این باور داشتند که گلزن تیم قرار است  شماره 3 نساجی باشد.

3- لیدر و رهبر تیم

پس از نیمکت‌نشینی در اولین بازی خانگی فصل گذشته مقابل گل‌گهر که متاسفانه با باخت همراه شد کاپیتان آن روزهای نساجی پشت بازیکنان و مربیان خود ایستاد و آنها را تنها نگذاشت و با گلزنی در بازی مقابل آلومنیوم اراک تیم را از بحران احتمالی نجات داد. بردی که مقدمه‌ای شد برای کسب موفقیت‌های بعدی.

4- بستن بازوبند کاپیتانی بر بازوی عباس‌زاده

بعد از اینکه محمد عباس‌زاده به ندای قلبش گوش کرده و راهی لیگ دسته اول شد؛ برخی دنبال این بودند تا با شیطنت مسئله کاپیتانی را سوژه خبرهای زرد خود کنند. اما غلامعلی‌تبار با گفتن این جمله که بازوبند امانتی بود که از محمد عباس‌زاده تحویل گرفتم و آن را دوباره به محمد تحویل می‌دهم جواب دندان‌شکنی به حاشیه‌سازان داد.

5- صعود تاریخی

فصل گذشته نساجی مازندران مانند هر سال دچار چالش‌های زیادی شد اما غلامعلی‌تبار به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه تیم با کمک دیگر هم تیمی‌ها خود به قولی که به هواداران نساجی داد وفادار ماند تا با صعود تاریخی خداحافظی باشکوهی با تیم محبوب مازندران داشته باشد.

Middle Add