چاپ کردن این صفحه

همه خبرگزاری‌ها علیه نساجی؛ آبرویی که رفت!

 تبَریکا- خبر کوتاه بود، تلخ بود، تاسف‌بار بود و نگران‌کننده. عده‌ای انگشت‌شمار از هواداران نساجی از کوره در رفتند و باعث آبروریزی این تیم مردمی و ریشه‌دار شدند. با بازگشت نساجی به سطح اول فوتبال، شور و شعف آن به کل فوتبال ایران منتقل شد و همه از بابت حضور نساجی خوشحال بودند. اتفاقی که شاید خیلی زود آن‌ها را پشیمان کند. چند هوادار نساجی در اولین رویارویی این فصل این تیم با تیمی لیگ برتری که آن هم در دیداری دوستانه رقم خورد، صحنه‌هایی تاسف‌بار و نگران‌کننده را رقم زدند. از فحاشی به امین حاج‌محمدی تا اتفاق تلخ آخر بازی که علی دایی را وادار به ترک زمین کرد. اتفاقی که سوژه خبرگزاری‌ و رسانه‌های بزرگ کشوری هم شد و با ادامه این روند، هر چه که هواداران نساجی در این سال‌ها ساختند را چند تماشاگر این تیم از بین خواهند برد. به همین بهانه چند نمونه از خبری که رسانه‌های مختلف از اتفاقات دیروز پوشش دادند را مرور می‌کنیم تا بهتر متوجه شویم که نساجی پا در چه عرصه مهمی گذاشته است و کوچک‌ترین مسائل آن هم از این به بعد زیر ذره‌بین رسانه‌ها خواهد رفت.

خبرگزاری فارس: استقبال با بطری آب از بازیکن اسبق استقلال

هواداران تیم نساجی مازندران که از تیم خونه به خونه دل خوشی ندارند با پرتاب بطری آب از امین حاج محمدی بازیکن جدید سایپا و بازیکن اسبق استقلال استقبال کردند! حاج محمدی فصل گذشته بازیکن تیم خونه به خونه بود.

ورزش‌سه: دایی بازی سایپا- نساجی را نیمه تمام گذاشت

دایی که یک بار در دقیقه ۷۲ با یکی از ماموران نیروی انتظامی حاضر در استادیوم مجادله لفظی داشت، بعد از گل تساوی سایپا و در حالی که دقایقی به اتمام مسابقه باقی مانده بود، بخاطر شعار تماشاگران نساجی علیه بازیکن تیمش، بازیکنان خودی را از زمین بیرون کشید تا این دیدار تدارکاتی به شکلی جنجالی نیمه تمام بماند.

خبرگزاری فارس: تساوی جنجالی سایپا و نساجی/ دایی تیمش را بیرون کشید!

سلیمانی بعد از اینکه گل مساوی سایپا را زد برای شادی گل به نزد هواداران نساجی رفت و همین مساله باعث اعتراض شدید هواداران به این بازیکن شد. بعد از این مساله علی دایی تیم سایپا را بیرون کشید تا این مسابقه دوستانه جنجالی شود و دو دقیقه پایانی مسابقه برگزار نشد! هر دو تیم راهی رختکن شدند!

ورزشی‌نیوز: نساجی در تهران میزبان حریفان می‌شود؟!

هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران با پرتاب بطری آب از مدافع اسبق استقلال استقبال کردند!

طرفداری: جنجال در بازی دوستانه!

در یک دیدار دوستانه تیم نساجی قائم شهر مقابل سایپای تهران صف آرایی کرد و در حالیکه این دیدار 2 بر 2 در جریان بود شادی گل بازیکن سایپا موجب اعتراض شدید هواداران نساجی شد و علی دایی تیم خود را بیرون کشید.

خبرگزاری تسنیم: دیدار تدارکاتی نساجی و سایپا حاشیه‌ساز شد

بازی با نتیجه 2 بر 2 در حال تمام شدن بود که پرتاب بطری‌های آب به سمت نیمکت تیم سایپا خشم دایی را برانگیخت و او در دقایق پایانی تیم خود را بیرون کشید تا بازی نیمه تمام بماند و نخستین حاشیه برای تیم نساجی مازندران رقم بخورد.

واقعا حیف نیست تیمی مردمی که تا به حال به خاطر هواداران پرشور و خوبش مورد تحسین کل جامعه فوتبال قرار می‌گرفت اینگونه رنگ عوض کند و خبرهای تلخ از آن روی خروجی خبرگزاری‌ها برود؟ به تعداد علامت تعجب‌هایی که خبرگزاری‌های مختلف در خبرشان راجع به ماجرای بازی با سایپا به کار بردند توجه کنید تا متوجه این همه تعجب جامعه فوتبالی از رفتار آن چند هوادار نساجی شوید.

Middle Add