چاپ کردن این صفحه

گزارش اختصاصی؛ آخرین وضعیت ورزشگاه وطنی

 تبَریکا - گویا نگرانی و استرس عنصر جدایی‌ناپذیر زندگی هواداران نساجی است. از قدیم‌الایام خیال هیچ هواداری آسوده نبود و همیشه چیزی برای نگرانی وجود داشت. حالا که نگرانی از بی‌پولی، عدم صعود، بحران مدیریتی و... را در تاریخ نساجی پشت سر گذاشتیم، روند نامشخص آماده‌سازی ورزشگاه وطنی آرامش را از ما ربوده است.

سکوی ضلع جنوبی (بتنی) هیچ تغییری نسبت به آخرین گزارش‌مان نکرده است. سکوهای جانب جایگاه هم تقریباً همان وضعیت روزهای گذشته را دارند. کار مقاوم‌سازی و بتن به پایان رسیده است اما نقاشی نرده‌ها باقی است. سازه‌‌ی سکوی شرقی احداث شده است اما قدم محکمی در تکمیل آن برداشته نشد. سازه‌ی سکو احداث شده است اما تا تکمیل آن فرسنگ‌ها فاصله وجود دارد. فنداسیون نورافکن چند هفته است که به حال خود رها شده و هنوز کابل‌کشی تکمیل نشده است؛ اسکوربرد هم وضعیت نامعلومی دارد.

همه‌ی این‌ها در حالی است که نماینده‌ی فدراسیون در روز سه‌شنبه برای بازدید از وضعیت ورزشگاه به قائمشهر خواهد آمد تا تکلیف میزبانی را مشخص کند. حال باید دید با توجه به بازدید میدانی امروز استاندار محترم مازندران و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی آیا ورزشگاه وطنی به موقع به آماده می شود یا خیر.

Middle Add