چاپ کردن این صفحه

به بهانه بازگشت شیری؛ بررسی 5 گل مهم حامد استیو جرارد

 تَبَریکا - به بهانه بازگشت دوباره حامد شیری به نساجی 5 گل حساس این بازیکن با لباس نساجی مازندران و سایپا تهران را بررسی کردیم:

5- گل برتری مقابل کوثر در خرم‌آباد:

در فصل 87_88 که سال اول حضور شیری در لباس نساجی مازندران بود. بعد از تغییر و تحولات در راس کادر فنی و به روی کار آمدن فروزانی به جای دست‌نشان در بازی مقابل کوثر خرم‌آباد حامد شیری با یک شوت زیبا گل برتری شاگردان فروزانی را در خرم‌آباد به ثمر رساند. هر چند آن سال نساجی مازندران از لیگ برتر بازماند.

4- گل به نفت آبادان در لیگ برتر

اولین گل حامد شیری در لیگ برتر در بازی خارج از خانه و آن هم در دیدار برابر نفت آبادان در فصل 90-91 لیگ یازدهم به دست آمد.

3- گل تساوی مقابل سپاهان

در فصل 95-96 لیگ برتر، سایپا حسین فرکی روزهای خوبی نداشت و حتی در دوره‌ای از فصل در منطقه خطر قرار داشت. نارنجی‌پوشان در بازی با سپاهان که در تهران تا دقایق پایانی از حریف نامدار اصفهانی خود عقب بودند با گل حیاتی حامد شیری که با یک ضربه سر به دست آمد بازی را به تساوی کشیدند. گلی که در واقع ضامن بقا خودروسازان در لیگ بود.

2- پنالتی مقابل پرسپولیس

در اوایل حضور برانکو در پرسپولیس در فصل 95 -94 یعنی لیگ پانزدهم در تقابل مجید جلالی و برانکو  و در حالی که بازی با برتری 2 بر 1 شاگردان برانکو در جریان بود در دقیقه 63 حامد شیری از روی نقطه پنالتی توپ را بر خلاف جهت سوشا مکانی دروازه‌بان آن روزها پرسپولیس وارد دروازه سرخ‌پوشان پایتخت کرد.

1- دبل جلو داماش تهران در لباس نساجی

در فصل رویایی شیری در نساجی مدل یحیی گل‌محمدی حامد شیری با دبل مقابل داماش اولین دبل خود را با لباس نساجی به ثبت رساند.

Middle Add