چاپ کردن این صفحه

عکس‌ روز/ عباس‌زاده؛ کاپیتان نساجی در بیرون از زمین!

 تَبَریکا -  مدت‌ها بود که بعد از فرید یعقوب‌نیا، نساجی کاپیتانی در قواره اسم خود نداشت که در عین رهبری و قاطعیتی که در زمین دارد، ارتباطی عمیق و تنگاتنگ هم با تک تک هواداران داشته باشد. حالا محمد عباس‌زاده این جای خالی را پر کرده.

عباس‌زاده با تعصبی مثال‌زدنی، آجر روی آجر گذاشته و دژ محکم هواداران متعصب نساجی را سر و سامانی دوباره داده تا ریشه‌های عمیق بین مردم و نساجی، عمیق‌تر شود؛ و این ماه‌های اخیر در شهر و استان‌های دیگر هم جوانه بزند.

حالا در میانه‌ی هیاهوی رفتن و ماندن هم، محمد نمی‌گذارد پیوندش با مردم و نساجی آسیبی ببیند. هم محمد و هم مردم می‌دانند که باید دست به دست هم داد. برای نساجی. برای ساختن ِ وطنِ پیر. برای ساختن ِورزشگاه پیرِ وطنی.

عباس‌زاده؛ کاپیتان نساجی در بیرون از زمین!

عکس از قائم اسپرت

بعد این همه سوختن و ساختن با درد و رنج‌ها، هم محمد و هم مردم می‌دانند که حالا زمانِ ساختنِ آرام و گام‌به‌گامِ آرزوهای بزرگ و بزرگ‌تر است. برای ساخته شدنِ آرزوهای بزرگ‌تر، نیاز به قلب‌های بزرگ‌تر و ذهن‌های بزرگ‌تر داریم. عباس‌زاده خوب جایی را برای هزینه محبوبیت‌اش انتخاب کرده. سکوهایی که از آقای گل‌شان یک پادشاه ساختند و حالا محمد هم در تلاش است که جواب محبت‌ سکوها را با استحکام و مقاوم‌سازی سکوها بدهد. عباس‌زاده خوب می‌داند که حضورش در بین زحمت‌کشان ساخت سکو٬ چه انگیزه‌ای به آنها می‌دهد و سرعت ساخت را تسریع می‌بخشد.
ما به هم، به محمد و به نساجی قول می‌دهیم که مثل ساختنِ وطنی، آستین‌ها را برای ساختن بالا نگه داریم، دست‌ها را در دستِ هم؛ و قلب‌ها را در پیوندِ با هم نگه داریم. تا جان ‌بگیرد نساجی دوست‌داشتنیِ ما. تا جان بگیرد وطنِ ما. تا جان بگیرد وطنی؛ قلبِ شهرِ ما.

Middle Add