چاپ کردن این صفحه

سه بعلاوه یک؛ حریفان نساجی در جام‌جهانی!

تَبَریکا – کمتر از 7 روز به شروع رقابت‌های جام جهانی در روسیه باقی مانده است.تیم ملی فوتبال ایران نیز برای 5 بار در این رقابت‌ها حضور دارد و باید به مصاف حریفان پر قدرت خود از قاره‌های آفریقا و اروپا برود. بعد از اعلام لیست 23 نفر تیم ملی فوتبال ایران توسط کارلوس کی‌روش به سراغ بازیکنانی رفتیم که مقابل نساجی مازندران در قالب تیم‌های مختلف به میدان رفتند:

سید مجید حسینی: مدافع جوان این روزهای تیم ملی و استقلال در دیدار جام حذفی که در مهر 96 در ورزشگاه آزادی برگزار شد در ترکیب اصلی آبی‌پوشان پایتخت حضور داشت که این دیدار با برتری 2 -1 استقلال به پایان رسید.

روزبه چشمی: آچار فرانسه این روزهای تیم ملی و باشگاه استقلال  نیز در برتری 2-1شاگردان شفر در ترکیب اصلی حضور داشت.

امید ابراهیمی: فرمانده نکایی خط میانی تیم ملی و استقلال که هیچ وقت در تیم‌های شمالی به میدان نرفته در مهر 96 در روز برتری شاگردان شفر مقابل هم استانی‌های خود به میدان رفت.

وحید امیری: بازیکن خوش اخلاق پرسپولیس و تیم ملی، زمانی که در تیم نفت مسجد سلیمان آن موقع لیگ یکی حضور داشت مقابل نساجی مازندران به میدان رفت.

همچنین گفتنی است که مهدی طارمی با لباس ایران‌جوان بوشهر مقابل تیم منحل شده سایپا شمال در ورزشگاه شهید وطنی بازی کرده و حتی گل هم زده.

Middle Add