چاپ کردن این صفحه

دیسلایک روز؛ استرس هواداران نساجی در بی‌خبری

تَبَریکا – توافق لک و سینک با نساجی؛ افشین در یک قدمی ثبت قرارداد؛ خداحافظی ناگهانی عباس‌زاده؛ شیری به خانه برمی‌گردد؛ مهاجم خارجی در راه قائمشهر؛ تکلیف نامشخص نکونام و .... این چند خبر تنها نمونه‌ای از شایعات پیرامون باشگاه نساجی است که احتمالا به گوش خیلی‌ها رسیده و بعضا در رسانه‌های معتبر کشوری هم نشر داده شده تا در ظاهر رنگ واقعیت هم به خود بگیرد. با توجه به این که باشگاه‌های لیگ برتری اکنون در تب و تاب نقل و انتقالات تابستانی هستند، هر روز شایعه‌های زیادی از گوشه و کنار به خصوص در مورد باشگاه نساجی و گزینه‌های خرید به گوش می‌رسد.

نکته جالب توجه اما این‌جاست تنها مرجع اطلاع رسانی رسمی باشگاه نساجی که نه وبسایت بلکه یک کانال تلگرامی است، روزهاست که بروزرسانی نشده. اخبار خریدهای ظاهرا رسمی که در وبسایت‌های پربازدید و معتبر مانند ورزش 3 و 90 نیز پوشش داده شده، هنوز در این مرجع اطلاع رسانی نشده تا این شک وجود داشته باشد که این خبرها شایعه‌ای بیش نباشد. جز یک خرید لیگ یکی همچنان نه خبری از خریدهای جدید در این کانال به چشم می‌خورد و نه اخبار تمدید قرارداد بازیکنان و یا حتی خبری از زمان و مکان شروع تمرینات آماده‌سازی.

وجود یک پایگاه اطلاع رسانی فعال برای هر باشگاه فوتبال در دنیای امروز یک الزام به حساب می‌آید. این نکته در باشگاه بزرگ نساجی مازندران که پشتوانه بزرگی از هواداران را در کنار خود می‌بینید و اکنون در بالاترین سطح فوتبال کشور حضور دارد، بسیار پررنگ‌تر به چشم می‌آید. انتظار می‌رود به زودی شاهد راه‌اندازی مجدد وبسایت رسمی باشگاه نساجی مازندران بعد از 11 ماه تعطیلی باشیم. امیدواریم از این پس بیشتر از گذشته بتوانیم خبرهای رسمی باشگاه نساجی، چه اخبار نقل و انتقالاتی و چه اخبار روزمره مهم را از این پایگاه پیگیری کنیم؛ همان‌گونه که سایر تیم‌های لیگ برتری اخبار رسمی باشگاه خود را به صورت روزانه اطلاع‌رسانی می‌کنند تا هواداران کمتر با شایعات درگیر باشند.

Middle Add