چاپ کردن این صفحه

گفت‌وگوی اختصاصی اژدری با تبریکا: صنیعی‌فر قصد دارد تیم‌داری کند!

تبریکا- تسویه‌نشدن چک‌های خرید باشگاه، بلاتکلیفی در مدیرعاملی تیم، اتفاقات اردوی کردان از جمله مسائل است که این روزها اتفاق افتاده و باعث شده تا اوضاع تیم بحرانی باشد. گفت‌و‌گوی اژدری خریدار جدید باشگاه نساجی را با تبریکا می‌خوانید:

 

بدهی‌ها تسویه شود تا چک‌ها پاس شود

قرار بود جمعه با استاندار و نماینده‌ها جلسه داشته باشیم و روز یک‌شنبه امتیاز باشگاه منتقل شود اما این کار نشد و به سه‌شنبه موکول شد که از این بابت خیلی ناراحت هستم. ما به آقایان صنیعی‌فر و حدادیان اعلام کردیم باید کارها شسته و رفته باشد و آن‌ها هم قبول کردند. ما گفتیم بدهی‌ها تسویه شود تا چک‌ها پاس شود.

 

صنیعی‌فر قصد دارد تیم‌داری کند

این صحبت به گوشمان رسیده که آقای صنیعی‌فر گفته اگر چک 3 میلیارد تومان پاس شود، 20 درصد از قراردادها را می‌پردازد و تیم‌داری خواهند کرد!

 

قرار نیست با یک کاغذ تیم‌داری کنیم 

هنوز هیچ سندی از بدهی‌ها و قراردادهای باشگاه نداریم. بعد از شروع کارمان، متوجه شدیم میزان بدهی‌ها با مبلغی که به ما گفتند فرق دارد و منتظر هستیم تا اسناد به دست ما برسد. قرار نیست با یک برگه کاغذ تیم‌داری کنیم و تاکنون هم بازیکنان به اعتبار حرف ما تحمل کردند و بلاتکلیف ماندند.

 

گلایه بازیکنان از بلاتکلیفی

تاکنون بازیکنان به اعتبار حرف ما تحمل کردند ولی بحث نارضایتی از ما نیست. آن‌ها به صورت کلی گلایه کردند ولی جو بر علیه ما شد. بنده با بازیکنان تیم از جمله کاپیتان‌ها آقایان عباس‌زاده و شیری صحبت کردم و گلایه‌های آن‌ها بابت بلاتکلیفی را شنیدم. ما لباس ال اشپورت به بازیکنان دادیم و بهترین اردو با در نظر گرفتیم تا به تیم شخصیت بدهیم. آقایان یک میلیارد تومان به شرکت مجید بدهکار هستند. حتی بدهی‌های مربوط به اتوبوس، رستوران، هتل و ... هم هنوز تسویه نشده است و مدارک هم موجود است اما از یک مورد هم حاشیه نساختیم. 

 

پاسخ مهدی را نمی‌دهم

آقای صنیعی‌فر از یک طرف می‌گوید آقای مهدی را نمی‌شناسد و از طرفی مهدی خودش را نماینده آقای صنیعی‌فر معرفی می‌کند. جواب صحبت‌های ایشان را نمی‌دهم.

 

به وعده‌ها عمل نشد

یکی از نماینده‌ها شفاهی به بنده قول داد که انتقال انجام خواهد شد. ما قانونی جلو می‌رویم ولی فعلا فقط با یک برگه کاغذ در حال انجام کار هستیم. این توافق متمم‌ها و تبصره‌هایی دارد که به وعده‌ها عمل نشد و به لحاظ حقوقی ایراد دارد. هنوز بازیکنان 40 تا 50 درصد از قرارداد فصل گذشته را طلب دارند و به آقای صنیعی‌فر گفتیم لااقل کپی قراردادها را به ما بدهند اما هنوز حتی یک برگه تحویل نگرفتیم.

 

از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنیم

بنده انسان صادق و روراستی هستم و شفاف می‌گویم که از هیچ کاندیدای مجلس حمایت نمی‌کنیم و به آقای قنبری هم گفتم هیچ دخالتی در تبلیغات کاندیداها ندارم. حتی بنده به مدیر کل ورزش و جوانان استان گفتم که فقط تقاضای کمک از آقایان رضیان و ادیانی به عنوان نمایندگان فعلی داریم و به آن‌ها مراجعه می‌کنیم اما با کسی که بخواهد برای کاندیداتوری اقدام کند و به مجلس برود هیچ کاری نداریم.

 

در مورد کردان سوءتفاهم پیش آمد

در مورد قضیه کردان می‌توانید از کاپیتان‌های و سرپرست تیم بپرسید. یکی از نماینده‌ها گفت ما هزینه‌ها را بپردازیم و ایشان هم مشکلات را حل می‌کند. ما هم لبیک گفتیم ولی اعلام کردیم قرار نیست با فقط یک کاغذ هزینه کنیم. در این مورد سوء تفاهم‌هایی بین تیم ما و مدیر مجموعه پیش آمده بود ولی ما کل پول را هم پرداخت کردیم.

 

تاجر گرجستانی وجود خارجی ندارد

ما اگر مبلغی را با بازیکنان توافق می‌کنیم، واقعا آن را می‌دهیم و این طور نیست که مبلغ بالایی را اعلام کنیم و بخش اندکی از آن را بپردازیم. یک سری از آقایان دلال دستشان از شهر کوتاه شده و در حال قصه‌گویی هستند. در مورد تاجر گرجستانی هم اصلا وجود خارجی ندارد و نمی‌دانم این صحبت‌ها چه معنی می‌دهد.

 

از 9 ماه پیش به دنبال تیم بوده‌ام

اگر دوستان اهل سازگاری بودند با نکونام، امیری، جلالی، مطهری، کوچک‌زاده وکاظمی می‌ساختند. آیا همه ایراد دارند؟ قطعا یک جای کار ایراد دارد. بنده با اعتبار 35 ساله خودم و احساسات مردم بازی نمی‌کنیم. آمده‌ام جلو و پای همه چیز ایستاده‌ام به شرط این‌که انگیزه را از ما نگیرند و مسائل را سیاسی نکنند. توسط دوستان مشترک در قائمشهر از نساجی زیاد شنیده‌ام و از 9 پیش به دنبال تیم بوده‌ام و جلساتی برگزار کرده‌ام. متاسفانه زمان مناسبی تیم را تحویل نگرفتم و با این فرصت زمانی دستمان به جایی بند نیست. اوضاع فعلی تیم بد نیست ولی اگر زمان داشتیم می‌توانستیم بهترین بازیکنان را خریداری کنیم.

Middle Add