چاپ کردن این صفحه

مهرداد عبدی در گفتگو با تبریکا: سابقه بازی در دفاع آخر را داشتم!

 

? تبَریکا - در هفته‌های پایانی نیم فصل اول که بازیکنان نساجی یکی پس از دیگری دچار مصدومیت می شدند، مهرداد عبدی بازیکنی بود که در نقش آچار فرانسه ظاهر شد و با بازی در پست غیر تخصصی بهترین عمکلرد را داشت. مصاحبه خبرنگار تبریکا با این بازیکن نوشهری را می‌خوانید. گفتگویی جذاب که از نساجی شروع کنیم و مهرداد عبدی با جمله‌ای به یادماندنی در مورد فوتبال غرب استان به پایان رساند: «از مرحوم درویش، فوتبالِ غرب استان مازندران فوت کرد!»

 

? از بازی کردنت در پست دفاع آخر شروع کنیم. آیا قبلا سابقه بازی در این پست را داشتی؟

‌من در پارسه تهران و گل گهر سیرجان چند بازی را در این پست بازی کردم و آشنایی نسبی با بازی در این پست داشتم. حتی سال گذشته نیز در زمان حضور آقای پاشازاده در بازی های دوستانه در این پست بازی کردم‌. در بازی سپیدرود نیز به علت مصدومیت دوست خوبم‌ مجتبی ممشلی کادر فنی صلاح دانستند که در این پست بازی کنم که خدا شکر توانستم در این دو دیدار در کنار سایر هم تیم هایم عملکرد خوبی داشته باشیم و رضایت مندی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم‌.

?از نظر خودت به عنوان بازیکنِ تیم، نیم‌فصل اول چطور بودیم؟

تیم فصل را خیلی خوب شروع نکرد اما رفته به رفته بهتر شدیم. متاسفانه امسال تیم ما قربانی اشتباهات داوری شد که این اشتباهات هر هفته تکرار می شد. در کل روند تیم در نیم فصل اول رفته به رفته بهتر شد و خدا را شکر با برد خوب مقابل پیکان نیم فصل را به پایان رساندیم.

 

? کار کردن با جواد نکونام چطور است؟

واقعا کار کردن با ایشان لذت بخش است. جواد نکونام با تمرینات به روز و دانش بالا و تلاشی که دارد واقعا به تیم کمک می کند. من نیز افتخار می کنم شاگرد ایشان هستم و واقعا به فوتبالم کمک کرد.

 

? برای‌مان از تفاوت‌های لیگ یک و لیگ برتر بگو.

فرق زیادی وجود ندارد. در لیگ یک فقط باید بدن قوی داشته باشید اما در لیگ برتر علاوه بر آن باید از نظر فکری آماده باشید. از نظر امکانات سخت افرازی و بقیه موارد که اصلا قابل قیاس نیست.

? فرشاد فرجی در گفتگو با تبریکا از چمن مصنوعی وطنی گله کرده بود و گفته بود که جدی‌ترین رقیب نساجی است! دوست داریم نظر مهرداد عبدی را هم در این باره بدانیم.

واقعا بازی کردن در چمن مصنوعی سخت و دشوار هست‌‌. به عنوان مثل گردش توپ در زمین مصنوعی خیلی سخت است تا چمن طبیعی و بحث هایی مثل سختی زمین است. اگر شما دقت کنید در این فصل نساجی هر وقت در زمین خوب به میدان رفت بهترین نمایش ها را داشت.

? به عنوان بازیکن نوشهریِ نساجی، وضعیت فوتبال غرب استان را چطور می‌بینی؟

تنها واژه که می توانم به کار ببرم حسرت است. بعد از مرحوم درویش فوتبال نوشهر که نه بلکه فوتبال غرب استان فوت کرده است. شما نگاه کنید چند فوتبالیست از غرب استان در خارج استان در لیگ برتر و لیگ یک بازی می کنند. شاید اگر امروز شموشک وجود داشت این بازیکنان در این تیم‌ بودند. اما خدا شکر می کنم که در نساجی بازی می کنم و بازی کردن در وطنی واقعا لذت بخش است.

 

?در پایانِ گفتگو اگر حرفی باقی مانده ما در خدمتیم.

امیدوارم در نیم‌فصل دوم بتوانیم دل هواداران بی‌نظیر نساجی را شاد کنیم. از زحمات کادر فنی و سرپرستی پر تلاش خودمان آقایان نکونام ، فرزاد مجیدی ، هاشمی نسب، رجبی ، کیانوش رحمتی ،په په ، فرشاد قدیری و محمد منتطری تشکر می‌کنم که واقعا دارند به بهتر شدن ما کمک می کنند. انشالله با حمایت های آقایان صنیعی فر و حدادیان ‌مالکان تیم و مدیریت آقای امیری روزهای بهتری را خلق کنیم.

Middle Add