چاپ کردن این صفحه

فرشاد فرجی در گفتگو با تبریکا: ما فقط یک رقیب داریم!

?تبَریکا - با پایان یافتن نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فرصت را غنیمت شمردیم و با فرشاد فرجی یکی از بهترین‌های نساجی به گواه آمار و ارقام همکلام شدیم. مصاحبه جذابِ فرجی با تبریکا را از دست ندهید.

♦️بدشانس بودیم که نیم فصل تمام شد!
تیم‌ ما خوب شکل گرفته است. مطمئنا ما نقاط ضعف و قوتی داریم که کادرفنی دنبال تقویت آن است. نقاط ضعف باید پوشش داده شود و نقاط قوت نیز باید تقویت شود. چون تمام تیم‌ها به دنبال شروع قدرتمند در نیم فصل دوم هستند. در زمان اوج‌گیری تیم ما نیم فصل فرا رسید که این نوعی بد شانسی بود. با این وجود ما سعی می‌کنیم با شروع تمرینات، استارت خوبی بزنیم و در نیم فصل دوم از همان ابتدا امتیازات خوبی را جمع‌آوری کنیم.

♦️بد شروع کردیم ولی خوب تمام کردیم
ما فصل را به علت باخت به ذوب‌آهن باید گفت بد شروع کردیم ولی خدا را شکر خوب به پایان رساندیم و رتبه خوبی را کسب کردیم. از نظر فنی به گواه کارشناسان و اهالی رسانه نتایج نساجی با توجه به اولین سال حضور در لیگ برتر مطلوب بود. اگر امتیازاتی که از روی اشتباهات داوری از دست دادیم را داشتیم الان جزو بالانشینان جدول بودیم. ولی با این حال با یک کار تیمی که شامل تلاش کل مجموعه باشگاه از مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و هواداران بود روند تیم هفته به هفته بهتر شد و نیم فصل را با یک رتبه خوب به پایان رساندیم.

♦️عملکردم در قالب تیم نباشد بی فایده است
در مورد عملکرد فردی خودم نمی‌توانم نظری بدهم. اما تا آنجا که می‌توانستم دستورات و خواسته‌های کادرفنی از خودم را اجرا کردم. تمام ‌تلاشم ‌این بود که که عملکردم در قالب تیمی در زمین‌‌‌‌‌‌‌ مفید باشد. خدا را شکر عملکرد خوبی داشتم که کادرفنی و هواداران از من راضی بودند و این باعث خوشحالی من است.

♦️پست بازی برایم اهمیتی ندارد
قبلا هم‌ گفتم برایم فرقی ندارد در کدام پست بازی کنم. نتیجه گرفتن تیم برای من مهم‌تر از پست بازی است. سعی می‌کنم که بهترین عملکرد را در پستی که در قالب تیم بازی می‌کنم را ارائه دهم تا بعد از پایان بازی شرمنده خودم، هم تیم‌هایم، کادرفنی و هواداران نشوم و با خیال راحت زمین بازی را ترک کنم. با این وجود کلا میل به نفوذم زیاد است و دوست دارم که گل بزنم یا پاس گل بدهم. اما این نفوذ کردن بستگی به شرایط بازی دارد. مثلا در دیدار با سپیدرود من ۴ پاس کلیدی دادم اما بازی مقابل تیم‌هایی مانند استقلال و پرسپولیس اولویت دفاعی بیشتر است و باید خواسته‌های کادر فنی را در زمین انجام دهیم.

 

♦️چمن وطنی رقیب‌مان است!
مطمئنا اگر زمین وطنی طبیعی بود قطعا نتایج و رتبه ما بهتر بود. واقعا بازی کردن در چمن مصنوعی سخت است. زمین وطنی هم که خوب شانه نخورده است و گرانول خوب پخش نشده. سفت بودن زمین همین بازی قبل باعث مصدومیت محمد مهدی نظری شد. به علت جمع شدن گرانول حدس زدن پاس‌ها هم سخت است. شما بیند در مقابل تیم‌های مثل سپاهان، پرسپولیس، تراکتور و پیکان به علت بازی در زمین طبیعی تیم بهترین عملکرد داشته است.

✔️ حجت معیری

Middle Add