چاپ کردن این صفحه

مصاحبه اختصاصی/ عاشوری: نساجی هواداران با معرفتی دارد

 

تبَریکا - علی‌اصغر عاشوری را باید یکی از بهترین‌های فصل نساجی مازندران نامید. به همین منظور دقایقی با این بازیکن همکلام شدیم:

❓چرا بیشتر گل‌هایی که به ثمر می‌رسانی روی ریباند است؟

? چون قبلا در پست مهاجم بازی کردم و همچنین به خاطر بازی در پشت مهاجم باید همیشه در حملات اضافه شوم و بخشی شاید هوش ذاتی هم تاثیر داشته باشد.

❓شما یکی از بازیکنانی هستی که در طول 90 دقیقه دوندگی بالایی داری، از دلایل این آمادگی بالای بدنی بگویید.

?امسال به دلیل تمریناتی که کادر فنی برایمان در نظر گرفته است تیم ما کلا تیم دونده‌ای است. نوآوری در تمرینات و اصولی بودن آن که توسط آقا جواد و مربی بدنسازمان آقای په په طراحی می‌شود نقش بسیار زیادی در آمادگی بدنی بچه‌ها دارد. واقعا کادر فنی خوب داریم که جا دارد از آقایان رجبی، هاشمی‌نسب، کیانوش رحمتی، په په، فرشا قدیری و محمد منتظری تشکر کنم. کادری که واقعا شاهد هستم هر روز از صبح تا دیر وقت مشعول کار هستند.

❓علت موفقیت‌تان در نبردها؟

?در مورد خودم باید بگوییم کلا از باخت بدم‌ می‌آید‌. به خاطر این باید حتما نبردهای یک در مقابل یک را پیروز شوم. امسال نیز از اول فصل در تمرینات نبردهای یک در مقابل یک را تمرین می‌کنیم، که این تمرینات موثر و تاثیرگذار است. چون برای موفقیت در لیگ برتر باید جنگ‌های میانه میدان را برنده شویم.

❓جو ورزشگاه وطنی و هواداران نساجی را چطور دیدی؟

?من قبلا با تیم‌ فولاد نوین در لیگ دسته اول مقابل نساجی قرار گرفتم‌. واقعا جو دوست‌داشتنی و خوبی بود. هوادارانی که به تیم حریف احترام می‌گذارند و همیشه پشت تیم خود هستند. واقعا دوست داشتم در چنین جو هواداری بازی کنم‌. خدا شکر که امسال چنین تجربه خوبی نصیبم شدم. هواداران خوب و با معرفت که همیشه کنارمان حضور دارند. ما دوست داریم همیشه برد را تقدیم آنان کنیم اما چون فوتبال بالا و پایین دارد بعضی اوقات این اتفاق نمی‌افتد. انشالله با تدوام این حمایت‌ها و در کنار زحمات کادر فنی و ما بازیکنان روزهای خوبی را خلق خواهیم‌ کرد. همین جا دارد تشکر کنم از مالکان محترم آقایان صنیعی‌فر، حدادیان و علی امیری مدیر عامل تیم و فرزاد مجیدی سرپرست تیم‌مان که شرایط خوبی را برای‌مان فراهم کردند.

❓شما با مربیان زیادی کار کردید، نظرتان در مورد نکونام چیست؟

?آقا جواد در دوران بازیگری تجربه بالای داشتند. در لیگ اسپانیا تمرینات به روز و آکادمیک را تجربه کردند. خیلی دوست داشتم با ایشان کار کنم و یکی از دلایل انتخابم آقا جواد بودند. من در جاهای دیگر نیز بودم اما واقعا دارم هر روز زحمات کادر را می‌بینم.

✔️ مصاحبه: حجت معیری

Middle Add