چاپ کردن این صفحه

گلزن نساجی در گفتگوی اختصاصی با تبریکا؛ بازی برای نساجی بهترین حس دنیاست!

تبریکا- محمد میری زننده گل اول این هفته نساجی به استقلال خوزستان بود. به همین بهانه خبرنگار تبریکا چند دقیقه‌ای با او هم‌کلام شد.

 

به نظر می‌رسد در ترکیب اولیه حضور نداشتی و با مصدومیت سجاد آشوری در زمان گرم کردن، فقط چند دقیقه پیش از شروع مسابقه به ترکیب رسیدی. خودت در این باره توضیح بده؟

اول اینکه خیلی ناراحت شدم سجاد مصدوم شد و نتوانست بازی کند. دوست نداشتم این اتفاق برایش رخ دهد‌. ولی خدا را شکر توانستم گل بزنم تا دل همه به خصوص هواداران را شاد کنم.

 

 تا جایی که من میدانم، قبلا هافبک وسط بازی می‌کردی. ولی حالا در پست وینگر به قدری خوب جا افتادی که گل هم زدی. پست اصلیت کجاست؟ خودت کدام پست را بیشتر دوست داری؟

بله؛ پست اصلی من هافبک وسط است. اما آقا جواد از من در پست وینگر استفاده می‌کند. من توانایی بازی در هر دو پست را دارم. برایم فرقی نمی‌کند در کدام پست بازی کنم و نظر و رضایت مربی مهم است.

 

از کار کردن با جواد نکونام برای‌مان بگو.

من این شانس را داشتم از اول مربیگری اقا جواد با ایشان کار کنم. واقعا خوش شانس بودم این اتفاق برایم افتاد. در کنار آقاجواد کادر فنی قوی داریم‌ که با درایتشان روز به روز بهتر می‌شویم. آقایان رجبی، هاشمی نسب، کیانوش رحمتی، په په لوسائدا، فرشاد قدیری و محمد منتظری و حضور آقا جواد نوید روزهای بهتر را می‌دهد.

 

بنظرت نساجی فصل را با چه رتبه‌ای تمام می‌کند؟

اگر اشتباهات داوری نبود تیم ما تا الان یکی از بالانشین‌های جدول بود. شما نگاه کنید در همه بازی‌ها نساجی قربانی اشتباهات داوری شد. اگر فقط ۲ امتیاز بیشتر داشتیم قطعا جزو ۸ تیم اول بودیم. شک نکید با این یکدلی بازیکنان و کادرفنی و زحمات آقایان صنیعی‌فر و حدادیان و امیری و فرزاد مجیدی نساجی به رده‌های بالای جدول صعود می‌کند.

 

به عنوان بازیکن نساجی، جو وطنی و حمایت تماشاگران‌ را در این فصل چطور دیدی؟

هواداران نساجی عاشقانه تیم خود را دوست دارند و با باخت این تیم یک هفته ناراحت و با برد این تیم یک هفته خوشحال هستند. قبلا شبیه این شرایط را در سپیدرود هم تجربه کرده بودم. بازی برای نساجی بهترین حس است. خوشحالم که بازیکن نساجی هستم.

 

محمد جان سوال آخر اینکه چرا انقدر می‌دوی؟ (با خنده)

دوندگی زیاد از تمرین بدست می‌آید. برای این امر باید تمرینات مداوم داشته باشید. دوندگی ذاتی است اما با تمرین مکرر خودش را نشان می‌دهد.

 

مصاحبه: حجت معیری

Middle Add