چاپ کردن این صفحه

نکونام و پورموسوی پس از بازی چه گفتند؟

تبریکا- جواد نکونام و سیروس پورموسوی در نشست خبری پس از بازی در مورد این دیدار به صحبت پرداختند.

جواد نکونام: از تیمم راضی نیستم/ یک بار بگویید داور اشتباه کرد

این سومین هفته متوالی است که اشتباهات به ضرر ما می‌شود و نمی‌دانیم چه بگویم؛ من به آقای اصفهانیان ارادت دارم، اما او گفته داوران را تحت فشار نگذارید ولی یک بار بگوئید داور اشتباه کرده است.

الان سه هفته جای اینکه ما ببریم، باختیم یا مساوی کردیم؛ حرف نزنیم؟ یک بار بگویید داور اشتباه کرده است. من قبل از کنفرانس پیش داور رفتم و به او خسته نباشید گفتم؛ اشکالی ندارد و اشتباه پیش می‌آید ولی شما پنالتی را ببینید؛ خنده‌دار بود؛ دو نفر دارند می‌روند یکی به یکی دیگر می‌خورد و بعد پنالتی می گیرند.

تیم من بهم ریخت وقتی داور پنالتی گرفت. ذهن بازیکن ما خراب شد؛ از همان جا گل دوم را خوردیم و داور چهارم وقتی یک بر صفر جلو هستیم همه‌اش با من حرف می‌زند؛ به او گفتم شما با من چکار دارید؟ بعد که فولاد گل زد اصلا داور چهارم دیگر سمت من نیامد. دیگر اصلا او را ندیدم!

ما هنوز مشغول یارگیری هستیم و تیم ما خیلی بهتر از این می‌شود؛ از این هفته تازه یک مقدار کامل خواهیم شد؛ با آمدن گئورگی و عبدالله‌زاده و دفاع وسط، تیم‌مان بهتر می‌شود؛ الان سینگ متاسفانه دوباره مصدوم شده است؛ تیم ما تازه دارد شکلش را پیدا می‌کند و قطعا تمام فکر ما این است که بازی های خوبی کنیم؛ ان‌شاالله توانایی ماندن در لیگ را داریم ولی من از عملکرد تیمم امشب راضی نبودم.

سیروس پورموسوی: این برد ارزش 6 امتیاز داشت

روند رو به رشد ما از بازی با نفت مسجد سلیمان شروع شد و ما در آن بازی موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم و امروز هم همین‌گونه عمل کردیم.

من به بازیکنانم گفتم که نساجی چگونه به ما گل می‌زند اما بازیکن لحظه‌ای غافل می شود؛ من که نمی‌توانم بازیکنم را تخریب کنم؛ اگر می‌خواستم خداحافظی کنم فقط به این خاطر است که نمی‌خواهم تیمم لطمه بخورد.

کسب این پیروزی برابر تیمی که بسیار جانانه بازی می‌کرد ارزش ۶ امتیازی داشت.

Middle Add