چاپ کردن این صفحه

عنایتی در گفتگو با تبریکا از برنامه‌هایش برای نوجوانان نساجی می‌گوید

 تبریکا - پس از انتخاب رحیم عنایتی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان نساجی مازندران در لیگ برتر دقایقی با این مربی جوان همکلام شدیم:

مربیگری را از چه تیمی و چگونه شروع کردید؟

در سال 87 به خاطر یک سری مشکلات فوتبالم خیلی زود در سن 20 سالگی به پایان رسید و همان  سال مربیگری را بعد از کسب مدرک c  با آقای فرامرز اضطراری در امیدهای سایپا شمال شروع کردم. بعد از آن به همراه مقاومت قائمشهر قهرمان استان شدم. سرمربیگری امیدهای پدیده قائمشهر در سوپرلیگ استان را نیز در کارنامه خود دارم. از سال 90 تا به امروز هم در خدمت باشگاه نساجی مازندران هستم.

پیشنهاد سرمربیگری نوجوانان نساجی چطور مطرح شد؟

پس از پایان مسابقات و در اواسط خردادماه طی تماسی که از طرف باشگاه با من داشتند از من برنامه خواستند و بنده برنامه‌های خودم را ارائه دادم و از هفته گذشته استارت کار زدیم.

کادر فنی مورد نظرتان مشخص شد؟

من همیشه اعتقاد دارم برای قهرمانی باید کادر بیرون زمین خیلی قوی‌تر از نفرات درون زمین باشد، به همین منظور کادر خیلی قوی‌ای بستیم. آقایان هرمز بینوا و همچنین آقای فرزین قدیمی که سال گذشته هم همراه تیم نوجوانان بودند به عنوان همکارانم مرا همراهی خواهند کرد و پزشکیار ما دکتر محمد جوادی و آقای جهانیان نیز سرپرست ما خواهند بود.

با توجه به اینکه تمرینات را شروع کردید شرایط تیم را چگونه می‌بینید؟

با توجه به اینکه نساجی تیم نونهالان ندارد و تمامی بازیکنان نوجوانان هم سهمیه جوانان شدند ما باید تیم جدیدی بسازیم. از شنبه گذشته تست‌گیرها را شروع کردیم و در روز اول چیزی در حدود 171 نفر تست دادند که با توجه اینکه تفکر این رده برخلاف جوانان و امید احساسی است سعی کردیم کسی را خط نزنیم و به کسانی که نتواستند خودشان نشان دهند فرصت مجدد دهیم. در روز سه‌شنبه مجدد تست‌گیری کردیم و تا زمانی که شاکله اصلی تیم مشخص نشود تست‌گیرها ادامه دارد. انشالله از هفته بعد کارمان با منتخب این نفرات شروع می‌کنیم. چرا که مسابقات از اواخر مهرماه آغاز می‌شود.

در فصل پیش رو چه اهدافی را با نوجوانان نساجی در لیگ برتر دنبال می‌کنید؟

می‌گویند زکات علم نشر آن اشت. من دوست دارم چیزهای که یاد گرفتم به جوانان شهرمان یاد دهم و چیزهای که خودمان بهش نرسیدیم جوانان شهرمان به آن برسند. من دنبال این هستم که هر روز پیشرفت کنیم. امسال مدیرعامل خیلی قوی به نام آقای امیری داریم که خیلی حمایت کردند که من تو این چند ساله چنین حمایتی را ندیدم. از آقای صنیعی‌فر هم که دیدگاه مثبتی به جوانان این شهر دارند تشکر می‌کنم. ما جلسه که با ایشان داشتیم واقعا لذت بردیم از نگاه و دیدگاه روشن ایشان. و واقعا از زحماتشان باید تشکر کرد.

Middle Add