چاپ کردن این صفحه

حامد شیری در گفتگو با تبریکا از دلایل بازگشت به نساجی می‌گوید

 تَبَریکا - پس از عقد قرارداد یک ساله و بازگشت دوباره حامد شیری به نساجی مازندران، دقایقی با این هافبک آملی و دوست داشتنی نساجی مازندران که همواره و در همه شرایط با حضور در ورزشگاه وطنی علاقه خود را به ببرهای مازنی اثبات کرده همکلام شدیم:

چه حسی از بازگشت دوباره به نساجی مازندران داری؟

بازی کردن برای نساجی که هواداران پرشوری دارد واقعا حس خوشایندی به هر بازیکنی می‌دهد. هر بازیکنی آرزو دارد که در ورزشگاهی بازی کند که هواداران شور و هیجان داشته باشند و از آن لذت ببرد. من هم این افتخار داشتم قبل حضور در سایپا 2 سال خیلی خوب را در نساجی تجربه کنم. و با جو ورزشگاه و باشگاه آشنا هستم. به همین دلایل تصمیم گرفتم امسال را در نساجی بازی کنم.

چه اهدافی را در نساجی دنبال می‌کنید؟

ما به عنوان بازیکن دنبال این هستیم که بهترین نتایج کسب کنیم. از الان پیش‌بینی کردن سخت است چون تمام تیم‌ها با توجه به امکانات و بودجه‌ای که دارند دنبال یارگیری هستند و سعی می‌کنند بهترین نتایج کسب کنند. فکر می‌کنم مسابقات در لیگ برتر سخت است و نمی‌توان از اول رقابت‌ها اعلام کرد کدام تیم قهرمان می‌شود یا کدام تیم سقوط می‌کند. ما تلاش خودمان را می‌کنیم با توجه به بازیکنان‌هایی که جذب شدند و با کادر فنی قوی و خوبی که داریم و البته حضور پرشور هواداران در ورزشگاه بهترین نتایج کسب کنیم.

شعار خاصی که هواداران در زمان حضورت در نساجی برای شما می‌خواندند یادت هست؟

من خودم به قول معروف مایل نبودم به این کارها. هر تیم تعداد زیادی بازیکن دارد و باید همه به یک اندازه تشویق شوند. هواداران واقعا بهم لطف داشتند این کار انجام می‌دانند ولی خودم مایل نبودم چون کل تیم مهم است. ولی شعار حامد اسیتو جرارد و شعار تو تک ستاره تیم مایی آهای حامد شیری را همیشه هواداران سر می‌دادند. (می‌خندد)

حرف پایانی؟

امیدوارم در طول فصل بهترین نتایج را کسب کنیم. ما به عنوان بازیکن داخل زمین  تمام توان مان را می گذاریم. تماشاگران ما صد در صد بدون اینکه چیزی از آنها بخواهیم نشان دادند در این سال‌ها تحت هر شرایطی کنار تیم هستند. امیدوارم در کنارشان بهترین نتایج کسب کنیم.

Middle Add