چاپ کردن این صفحه

اختصاصی/ علی‌محمدی: شرایط مهیا باشد وطنی به موقع آماده می‌شود

تَبَریکا - در فاصله 45 روز مانده به شروع رقابت های لیگ برتر، آماده‌سازی ورزشگاه شهید وطنی همچنان ادامه دارد و در مهمترین بخش کار سکو ضلع شرقی مراحل بتن‌ریزی آن به پایان رسید. بعد از این که آقای داوود  علی‌محمدی مدیر پروژه اعلام کردند که سازه‌ها آماده انتقال به ورزشگاه شهید وطنی هستند. دقایقی با وی همکلام شدیم.

آقای علی‌محمدی چطور شد که شما پیمانکار ساخت و نصب سازه‌های ورزشگاه شهید وطنی شدید؟

با عرض سلام. طی صحبتی که مسئولین داشتیم قرار بر این شد که کار را استارت بزنیم. ولی بزرگترین مشکل ما فرصت کم تا شروع لیگ است که باید در کمترین زمان ممکن کار را پیش ببریم. با این وجود چون ما خودمان از دوستداران نساجی و فوتبال هستیم تمام تلاش مان را داریم انجام می دهیم.  و همان ابتدای کار دو تا از خطوط را به ساخت سازهای ورزشگاه اختصاص دادیم. در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنم 16 تریلی بار آماده حرکت است. چون فضایی بابت تخلیه بار نداریم استثنا فردا 5 الی 8 تریلی می‌فرستیم. ما آماده نصب هستیم. متاسفانه نزدیک 10 روز است که ما کانکس‌ها را درورزشگاه مستقر کردیم اما برق هنوز پای کار نیامده است. چون کل کار ما برق است و تمام سیستم ها و دستگاه ها ما با برق کار می‌کند. روش نصب ما چون خیلی فوری است ما 5 تا گروه در نظر گرفتیم. چون خیلی عقب هستیم و زمان برای ما مهم است. اگر هم در روز عقب بمانیم کار را در شب ادامه می‌دهیم.

در صحبت‌های‌تان اشاره کردید که برق خواستید اما به شما برق ندادند. چه کسی یا ارگانی باید برق مورد نیاز شما را تامین کند؟

ما از آقای عرب پیمانکار مجموعه وطنی در خواست برق کردیم. بنده خدا هم خیلی پیگر هستند اما تا این لحظه انجام نشد. ما با توجه به 10 دستگاه جوشکاری و کمپسر که داریم برق زیادی لازم داریم. حالا به ما قول دادند که فردا یا پس فردا این کار را انجام می‌دهند.

صحبت‌های پایانی ؟

اگر خدا بخواهد و مجوز نصب(از لحاظ قوام بتن) را به ما بدهند از پنج‌شنبه یا جمعه کار را شروع می‌کنیم. بنده به عشق نساجی و مردم مازندران و قائمشهر پروژه‌های دیگر خودم را عقب انداختم و از روز اول بر سر پروژه حاضر هستم.

 

Middle Add