چاپ کردن این صفحه

حراج نساجی در سکوت!

تبریکا- 20 روز از پایان لیگ هجدهم گذشت و این یعنی 20 روز ارزشمند و سرنوشت‌ساز را نساجی تا همین حالا به راحتی از دست داد. در روزهایی که تمام تیم‌ها در حال برنامه‌ریزی گسترده برای حضور در لیگ نوزدهم هستند، مدیران استانی و شهرستانی و البته مالکان نساجی هیچ تحرکی برای سر و سامان دادن به تنها دلخوشی مردم قائمشهر ندارند. تمام آنچه که تا به حالا دیده شد یه قاب عکس ساده از دیدار استاندار مازندران با مالکان تیم بوده که البته آن هم در عمل تا به امروز هیچ خروجی مثبتی نداشت.

اینکه در سر مالکان نساجی چه می‌گذرد، هنوز برای کسی مشخص نیست. فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان برخلاف کوران مسابقات در حیاتی‌ترین روزهای باشگاه سکوت را ترجیح دادند. سکوتی که تنها هر روز به شایعات بی‌پایان اطراف باشگاه دامن می‌زند.

در این بین تعداد زیادی از بازیکنان در آستانه جدایی هستند. تا به امروز گئورگی گوولسیانی، احمد عبدالله‌زاده و محمد آبشک رسما جدایی خود را از نساجی اعلام کردند. سه بازیکنی که جزو ستون‌های تیم محسوب می‌شدند و پر کردن جای خالی هر کدام از آنها یک چالش بزرگ برای باشگاه نساجی است.

ماجرا زمانی ترسناک‌ و دلهره‌آورتر می‌شود که شنیده شده بازیکنانی مانند سجاد آشوری، مهرداد عبدی، مهدی نظری، فرشاد فرجی، نوید عاشوری، مجتبی ممشلی و... فاصله‌ای با جدایی ندارند. اتفاقی که اگر رخ دهد نساجی با فروپاشی کامل مواجه خواهد شد. و عملاً جمع کردن دوبار این تیم در فاصله کوتاه تا شروع مسابقات غیر ممکن می‌شود.

راهی که این روزها نساجی در سکوت طی می‌کند، به شدت ترسناک است. مسیر آوار کردن ساختمانیست که مالکان در طول دو سال گذشته خشت به خشت آن را بنا کردند. امید شهر خسته حالا تا درس عبرت تیم‌های دیگر شدن تنها چند قدم کوتاه فاصله دارد.

 

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add