چاپ کردن این صفحه

وقتی مسئولان در فصل بهار به خواب زمستانی می روند!

تبَریکا - با شروع فصل نقل انتقالات لیگ نوزدهم و در حالی که اکثر تیم ها در حال تقویت و انتخاب کادر فنی خود برای شروع بهتر هستند، در نساجی فعلا هیچ خبری جز بلاتکلیفی نیست. در حالی که قرار بود نشست مالکان تیم با مسئولان ارشد استانی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برگزار شود، اما هر یک به دلایلی لغو شد.

 فرهاد صنیعی فر نیز این روزها همانند حدادیان سکوت اختیار کرده است و بیشتر صحبت های باشگاه از طریق میلاد مهدی، سخنگوی او مطرح می شود‌.

 استاندار مازندران نیز در بازدید خود از ورزشگاه وطنی به لزوم حمایت از مالکان تیم اشاره داشته است اما در عمل جلسه برقرار نشده است. نمایندگان شهرستان قائمشهر در مجلس هم در عمل تا کنون اقدامی انجام ندادند.

 هیئت فوتبال شهرستان قائمشهر و همچنین کانون هواداران نساجی مازندران هم فعلا هیچ واکنشی نشان نداده اند و حتی اگر تلاشی برای بهبود اوضاع انجام داده باشند، اثری از آن دیده نمی شود.

 سپیدرود رشت، استقلال خوزستان، سیاه جامگان، و نفت تهران شدن سرنوشتی است که اگر مسئولان به سکوت خود ادامه دهند، سرانجام نساجی خواهد بود. به علاوه، چالش های زیر بخشی از مواردی است که نساجی را از الآن تهدید می کند:

  1.  عدم تمدید قرارداد ۱۵ بازیکن
  2.  آماده نشدن رختکن ها و احتمالا عدم برگزاری بازی ها در ورزشگاه وطنی
  3.  عدم تسویه حساب با بازیکنان و مربیان خارجی و شکایت احتمالی آن ها به فیفا و کسر و یا حتی بسته شدن پنجره نقل و انتقالات
  4.  عدم تیمداری احتمالی هر یک مالکان با توجه دلسردی

تبَریکا؛ رسانه‌ خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add