چاپ کردن این صفحه

بررسی ادعای ناراحتی جلالی از مدیران نساجی

تبریکا – امروز سایت ورزش سه خبری کار کرد با این عنوان که مجید جلالی از تصمیم‌های مدیران نساجی در روزهای اخیر ناراحت است. نخستین ناراحتی جلالی به جریمه 10 درصدی بازیکنان بابت باخت به نفت آبادان مربوط است.

در مورد جریمه بازیکنان به طور کل باشگاه‌های فوتبال دو شیوه را در پیش می‌گیرند. تعدادی از باشگاه‌ها از ابتدا و در قرارداد، تعیین جریمه و پاداش را در اختیار سرمربی قرار می‌دهند و در واقع بخشی از شرح وظایف سرمربی به عنوان مسئول فنی تیم محسوب می‌شود. مدیران باشگاه‌هایی هم هستند که روش دیگری را در پیش می‌گیرند و اعتقاد دارند که مسائلی از این قبیل در حوزه و اختیار مدیریت است نه سرمربی.

حال با توجه به اینکه مجید جلالی از نیمه‌های فصل به نساجی اضافه شد و با توجه به ویژگی‌های مدیریتی که از مالکان نساجی سراغ داریم بر کسی پوشیده نیست که مسائلی مانند جریمه بازیکنان از جمله مواردی است که مدیران نساجی خود در موردش تصمیم می‌گیرند و این موضوعی نیست که سرمربی نساجی از آن بی‌اطلاع باشد. و با توجه با نمایش ضعیف تیم در بازی خانگی مقابل تیم ده نفره، جریمه بازیکنان از سوی باشگاه کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

در مورد بازی با سپیدرود و سفر زمینی به رشت هم باید گفت که با توجه به فاصله نزدیک رشت تا تهران بسیاری از تیم‌ها پس از حضور در تهران برای سفر به رشت راه زمینی را انتخاب می‌کنند. و با توجه به اینکه نساجی هم تمریناتش را در تهران برگزاری می‌کند کاملا طبیعی است که به صورت زمینی به رشت سفر کند. در واقع اگر ادعای سایت ورزش سه در مورد ناراحتی جلالی در این دو مورد صحت داشته باشد باید گفت که اعتراض آقا معلم حداقل در این دو مورد وارد نیست.

✏️ سعید کهنسال

 

 تبَریکا؛ رسانه‌ خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add