چاپ کردن این صفحه

با انتخاب کاربران سایت؛ آیدین مقیمی گزارشگر منتخب جهت گزارش دیدارهای خانگی

تبریکا – یکی از سوژه‌های پر سر و صدا در هفته‌های منتهی به پایان سال، مربوط به گزارشگر دیدارهای خانگی نساجی بود. با توجه به حضور نساجی در لیگ برتر و آماده‌شدن زیرساخت‌های حضور در جمع برترها، صدا و سیمای مازندران هم دست به کار شد و بهتر از گذشته شرایط پخش زنده بازی‌ها را فراهم کرد. تصویربرداری با چند دوربین از زوایای مختلف، کارشناسی‌های قبل و بعد از بازی، پوشش حواشی و ارائه آمار آنلاین همزمان با پخش بازی، بخشی از تغییراتی بود که باعث شد پخش خشک و بی روح سیمای تبرستان در سالیان قبل به فراموشی سپرده شود. با این وجود اما همچنان تنوعی در گزارشگر دیدارهای خانگی نساجی وجود ندارد و به جز یک دیدار، تمامی دیدارهای لیگ برتری نساجی توسط حسن عبدالهاشمپور گزارش شده است.

 با توجه به اعتراضاتی که نسبت به گزارش دیدار با پرسپولیس وجود داشت، نظرسنجی ویژه‌ای را در وبسایت تبریکا برگزار کردیم تا ببینیم نظر هواداران در اولویت‌بندی گزارش‌گرهای مورد علاقه خود چگونه است. با پایان این نظرسنجی آیدین مقیمی، گزارشگر قائمشهری رشته بسکتبال در شبکه ورزش، که در سالیان اخیر با سبک جدید گزارش این رشته، نگاه هواداران بسکتبالی را به خود معطوف کرده با 77.2 % بالاترین میزان آرا را به خود جذب کرد. مقیمی در گذشته اعلام کرده هیچ تمایلی به گزارش فوتبال ندارد و تنها استثنا، گزارش بازی‌های نساجی است که برای اولین بار در 9 اردیبهشت ماه 97، دیدار منجر به صعود نساجی را برای کابران نساجی اسپرت گزارش کرد. مقیمی همچنین اجرای مراسم خاطره انگیز جشن صعود نساجی در ورزشگاه شهید وطنی را هم برعهده داشت.

 

 علیرضا خلردی که در این فصل یک بازی را گزارش کرده و در سایر دیدارها به عنوان مجری در استودیو حضور داشت، با 8.1 % نفر دوم این نظرسنجی شد. بهروز فغانی، گزارشگر برنامه مستطیل سبز، که در فصل‌های قبل تعدادی از بازی‌های خانگی نساجی را گزارش کرد به همراه حمید کلانتری گزارشگر قدیمی شبکه تبرستان در رشته‌های فوتبال و والیبال، که صدای گرم او را در گزارش دیدار دوستانه چند سال پیش با پرسپولیس به یاد می‌آوریم، با 5.7 % به صورت مشترک در رده سوم این نطرسنجی قرار گرفتند. حسن عبدالهاشمپور نیز با 3.3 % نفر پنجم این نظرسنجی شد.

 

? تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add