چاپ کردن این صفحه

لیگ برتر، جام‌جهانی، فوتبال؛ جانِ جوانیِ ما

تَبَریکا - 9 روز تا رونمایی از ایران 2018 باقی مانده و 50 روز تا رونمایی از نساجی لیگ برتری. 97، سالی‌ست که برای ابد در ذهن مردم مازندران ثبت خواهد شد. سال بازگشت نساجی به خانه. از سفری بیست و چند ساله. البته که با کوله‌باری از تجربه و هوادارانی وفادارتر.

تا با جام‌جهانی و تیم ملی دوست‌داشتنی‌مان سر کنیم، جام‌ِ جهان‌نمای لیگ برتر شروع می‌شود و چراغ خانه نساجی‌چی‌ها روشن‌تر.

جانِ جوانیِ ما با تیم ملی و نساجی و در یک کلام با فوتبال سر شده؛ و حالا زمان سر کشیدنِ لذتِ نابِ تماشای بازی‌ها در اوج است. تیم ملی باز هم در ویترین درخشان جام‌جهانی؛ و نساجی بعد از 24 سال در بلندترین نقطه از فوتبال ایران. غرورانگیزتر از این؟

جشن غرور و غیرت هواداری را در چند هفته‌ی پیشِ رو با تیم ملی‌ تمرین می‌کنیم، تا در یک سال آینده، هوادارانی پرشورتر و وفادارتر از همیشه باشیم؛ و هفته به هفته‌ی لیگ برتر را با سفر به شهر به شهر ایران و پذیرایی از همه رقیبان در قائمشهر، تماشایی کنیم.

ما هواداران نساجی بعد از 24سال حضور در لیگ یک و چشیدن بارها و بارها طعم شکست و حسرت، شاگرد اول‌های کلاس وفاداری هستیم؛ این چند هفته را هم وفادار به ایران و تیم ملی‌مان بمانیم و کنار همه مردم تمرین وفاداری کنیم، که اولین سال حضورمان در لیگ برتر نیازمندِ هوادارانی وفادارتر از همیشه هستیم.

هیچ موفقیتی، دست‌یافتنی نیست؛ مگر با اتحاد و همکاری و همیاریِ همه در کنار هم.

Middle Add