چاپ کردن این صفحه

تمام تعویض‌های طلایی نساجی در لیگ هجدهم

تبَریکا - پنج بازیکن نساجی در لیگ هجدهم پس از حضور در زمین به عنوان بازیکن جانشین، با عملکرد خوب خود باعث تغییر نتیجه بازی شدند تا لقب تعویض طلایی را بدست آورند.

 نظری طلایی‌ترین تعویض
محمدمهدی نظری در بازی رفت مقابل تراکتور با ورود به زمین گل تساوی نساجی مقابل این تیم را به ثمر رساند تا ببرها از شکست فرار کند. این مهاجم شیرازی در بازی هفته چهاردهم مقابل سپیدرود نیز گل اول نساجی را در حالی به ثمر رساند که به عنوان یار جایگزین به میدان آمد. علاوه بر این ۲ پنالتی از ۳ پنالتی گرفته شده این فصل نظری در روزی به دست آمده که او به عنوان یار تعویضی مقابل پرسپولیس و پارس جم به میدان آمد‌.

 دبل جعفری در رشت

رحمان جعفری در دیدار مقابل سپیدرود رشت وقتی به عنوان یار جایگزین وارد زمین شد کسی فکرش را نمی‌کرد با عملکرد خوب خود بهترین بازیکن زمین شود‌. او در ۲۱ دقیقه حضور خود ۲ گل زد تا نقش مهمی در پیروزی نساجی در دربی شمال داشته باشد.

ممشلی و اولین سه امتیاز خارج از خانه

مجتبی ممشلی در بازی رفت مقابل پیکان در ده دقیقه پایانی به جای دیوسالار به زمین آمد و تنها چند دقیقه پس از حضور در زمین با پاس گل خود به سجاد آشوری اولین پاس گل فصل خود را در روز اولین پیروزی خارج از خانه تاریخ نساجی به ثبت رساند‌‌.

آشوری و تاثیرگذاری در هر شرایط

سجاد آشوری که در طول فصل همواره یکی از بازیکنان فیکس نساجی بود در معدود بازی‌هایی هم که به عنوان یار جاشین وارد زمین شد تاثیرگذار بود. او در دیدار رفت مقابل سایپا در نیمه دوم به جای سینگ وارد زمین شد و در دقیقه 75 تک گل نساجی با پاس گل او برای گوولسیانی به دست آمد.

 دافه و تنها پاس گل در اولین بازی

آرفنگ دافه در دیدار برگشت مقابل تراکتور در اولین بازی خود برای نساجی زمینه‌ساز گل رحمان جعفری شد تا ببرها از یک شکست خانگی فرار کنند.

✏️حجت معیری

 

 تبَریکا؛ رسانه‌ی خبری تحلیلی فوتبال مازندران

Middle Add